lekarz Mateusz Żuławski

Wspaniale podejście do pacjentki aż miło być w ciąży i mieć taką lekarska opiekę. Lekarz z powołaniem. Polecam

Wspaniały lekarz z powołania!!! Kompetentny i rzeczowy. Moje zaufanie wzbudził już na pierwszej wizycie potwierdzającej ciąże, wszystko wytłumaczył bez zbędnych pytań. Każda wizyta przebiegała w niezwykle przyjemnej atmosferze. Czułam się traktowana przez Pana Doktora indywidualnie, a nie jak to u innych lekarzy: "proszę- następna". O ...

Wspaniały lekarz z powołania!!! Kompetentny i rzeczowy.
Moje zaufanie wzbudził już na pierwszej wizycie potwierdzającej ciąże, wszystko wytłumaczył bez zbędnych pytań. Każda wizyta przebiegała w niezwykle przyjemnej atmosferze. Czułam się traktowana przez Pana Doktora indywidualnie, a nie jak to u innych lekarzy: "proszę- następna". O wszystko można zapytać, o wszystkim porozmawiać. Bardzo cierpliwy i ciepły - przede wszystkim LUDZKI!
Kultura osobista na wysokim poziomie. Całą ciąże czułam się bardzo bezpieczna, ze względu na możliwość kontaktu z Panem Doktorem w niepokojących momentach.
Nigdy wcześniej nie miałam styczności z takim lekarzem, jestem pod wrażeniem kompetencji I PODEJŚCIA do pacjentki.

Młody, spokojny, ambitny, rzeczowy, kompetentny lekarz. Potrafi rozwiać wątpliwości i uspokoić a przede wszystkim delikatny. Prowadzi moją ciążę jestem zadowolona. Polecam :)

Najlepszy Lekarz, z którym miałam do czynienia. W trudnej sytuacji, podejrzenie raka, trafiłam do Doktora, Bardzo profesjonalny ale równocześnie troskliwy i miły. Nie tylko dla mnie, ale również dla moich bliskich. I co najważniejsze miły nie tylko w prywatnym gabinecie ale również w trakcie całego leczenia szpitalnego. Dla mnie było mega ważne, Doktor traktował mnie indywidualnie a nie jak kolejny setny przypadek.

Wciąż poszukujesz " Oświęcim"?

Jerzy Tylnicki

Szpital w Nowym Sączu