lekarz Mateusz Żuławski

Serdecznie polecam Pana Doktora. Lekarz młodego pokolenia, ambitny, kompetentny, rzeczowy. Wszystko wyjaśnia dokładnie. Uprzejmy! Oby więcej takich lekarzy!

Swiety lekarz , bardzo uprzejmy, kompetentny , wysoka kultura osobista najlepszy lekarz w oświęcimski szpitalu na oddziale ginekologicznym

Super lekarz,mlody ale bardzo rzeczowy,cierpliwy i zawsze ma czas dla pacjentki😀Duży plus za duza kulturę osobistą i szacunek dla drugiej osoby😀

Młody, ambitny i rzetelny lekarz. Polecam w 100%. Traktuje pacjentki z szacunkiem, niezależnie czy prywatnie czy na nfz. Nawet jeśli czegoś nie jest pewien zrobi wszystko, by właściwie pokierować pacjentką.

Młody, ambitny i rzetelny lekarz. Polecam w 100%.

Najlepszy lekarz w Oświęcimiu. Mimo tego iż młody- kompetentny i bardzo, bardzo miły. Polecam w 100%!

Niezwykle uprzejmy lekarz młodego pokolenia. Pomimo młodego wieku posiada sporą wiedzę, którą potrafi przekazać. Wizyta przeprowadzona bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Szczerze polecam.

ginekolog młodego pokolenia godny polecenia, uprzejmy ,konkretny w wyjaśnieniach ,łamie stereotypy starych wyg w naszym szpitalu, polecam 100 %

Miły życzliwy i niesamowicie cierpliwy. Wyjaśnia wszystkie wątpliwości w sposób jasny i zrozumiały. Potrafi uspokoić zdenerwowana pacjentke.