lekarz Mateusz Żuławski

Jeden z najlepszych lekarzy ginekologów jakich spotkałam. Z czystym sumieniem można doktora polecić. Prowadził moja pierwsza ciążę. Jego spokój, opanowanie, wiedza, delikatność.. Zawsze mnie uspokajały w niepewności. Poświęca czas każdemu z pacjentów ile tego potrzebuje, tłumaczy wszystko. Jak zawsze służył pomocą w razie wątpliwości i głupich pytań zawsze odpowiedział z cierpliwością i zawsze na 💯 %.

Polecam z całego serca! Dr prowadził moją drugą ciążę i żałuję, że nie obie. Pomimo "urwania głowy" i pełnego po brzegi kalendarza przyjmuje zawsze kiedy jest taka potrzeba, jest zawsze w stałym kontakcie z pacjentką, mozna na niego liczyć zawsze. Uprzejmy, miły, delikatny, co najważniejsze posiada ogromną wiedzę i widać, że zależy mu na tym co robi. LEKARZ Z POWOŁANIA i oby tak zostało na zawsze 😊 Powodzenia Doktorze!

Polecam z całego serca!
Dr prowadził moją drugą ciążę i żałuję, że nie obie.
LEKARZ Z POWOŁANIA i oby tak zostało na zawsze 😊
Powodzenia Doktorze!

Wspaniały lekarz z powołania!!! Kompetentny i rzeczowy. Moje zaufanie wzbudził już na pierwszej wizycie potwierdzającej ciąże, wszystko wytłumaczył bez zbędnych pytań. Każda wizyta przebiegała w niezwykle przyjemnej atmosferze. Czułam się traktowana przez Pana Doktora indywidualnie, a nie jak to u innych lekarzy: "proszę- następna". O wszystko można zapytać, o wszystkim porozmawiać. Bardzo cierpliwy i ciepły - przede wszystkim LUDZKI! Kultura osobista na wysokim poziomie. Całą ciąże czułam się bardzo bezpieczna, ze względu na możliwość kontaktu z Panem Doktorem w niepokojących momentach. Nigdy wcześniej nie miałam styczności z takim lekarzem, jestem ...

Wspaniały lekarz z powołania!!! Kompetentny i rzeczowy.
Nigdy wcześniej nie miałam styczności z takim lekarzem, jestem pod wrażeniem kompetencji I PODEJŚCIA do pacjentki.

Najlepszy Lekarz, z którym miałam do czynienia. W trudnej sytuacji, podejrzenie raka, trafiłam do Doktora, Bardzo profesjonalny ale równocześnie troskliwy i miły. Nie tylko dla mnie, ale również dla moich bliskich. I co najważniejsze miły nie tylko w prywatnym gabinecie ale również w trakcie całego leczenia szpitalnego. Dla mnie było mega ważne, Doktor traktował mnie indywidualnie a nie jak kolejny setny przypadek.

Trafiłam na Pana Doktora na NFZ, żeby się dostać jest bardzo trudno - terminy odległe , ale warto.Lekarz młody, interesuje się pacjentką, tłumaczy wszystko jak należy. Delikatny podczas badania, a co ważne można z nim porozmawiać , zadawać pytania bez skrępowania. Zawsze odpowie i wytłumaczy. Atmosfera podczas wizyty bardzo komfortowa.

Serdecznie polecam Pana Doktora, pierwszy raz trafiłam na tak miłego i kompetentnego lekarza. Młody, sympatyczny, wszystko dokładnie tłumaczy, ma czas dla pacjentki. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Młody, spokojny, ambitny, rzeczowy, kompetentny lekarz. Potrafi rozwiać wątpliwości i uspokoić a przede wszystkim delikatny. Prowadzi moją ciążę jestem zadowolona. Polecam :)

Najlepszy ginekolog w Oświęcimiu. Konkretny , rzeczowy, kulturalny , wszystko dokładnie wyjaśnia. Godny polecenia dla wszystkich kobiet! Świetny lekarz młodego pokolenia.

Serdecznie polecam Pana Doktora. Lekarz młodego pokolenia, ambitny, kompetentny, rzeczowy. Wszystko wyjaśnia dokładnie. Uprzejmy! Oby więcej takich lekarzy!

Swiety lekarz , bardzo uprzejmy, kompetentny , wysoka kultura osobista najlepszy lekarz w oświęcimski szpitalu na oddziale ginekologicznym