Michał Sulik

Pan doktor przyjmuje w swoim Gabinecie Dental Patio na ul. Zaruskiego w Gdyni Chwarznie ,polecem serdecznie.

Bardzo dobry lekarz byłam dziś w gabinecie,ale nikt nie chciał mi udzielic informacji,gdzie pracuje.Może ktoś wie gdzie teraz przyjmuje, bo na Witominie już nie pracuje

Zdecydowanie polecam Pana Doktora, nie tylko wspaniały fachowiec ale także fantastyczny człowiek, co w tym zawodzie ma ogromne znaczenie. Poświeca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, bez pośpiechu, wyjaśnia zakres i przyjętą metodą leczenia. Super profesjonalne podejście.

Zdecydowanie polecam Pana doktora. Jest to świetny fachowiec. Kompetentny i kulturalny. Swoim podejściem do pacjenta oczarował nawet moje dzieci, które teraz nie chcą chodzić do żadnego innego dentysty.

Do gabinetu trafiłem przypadkiem, ale już tu zostanę. Mój problem został rozwiązany szybko i BEZBOLEŚNIE za całkiem przystępną cenę. Bardzo fajny kontakt z lekarzem i wszystko na miejscu nawet RTG, pełna profeska.

Do gabinetu trafiłem przypadkiem, ale już tu zostanę.
Mój problem został rozwiązany szybko i BEZBOLEŚNIE za całkiem przystępną cenę.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdynia"?

Ars Dentana Praktyka Stomatologiczna
Gdynia, ul. Rdestowa 4/u3