Michał Wdowczyk

Ginekolog

Pan Doktor opiekuje sie mna w trakcie ciazy. Jego kompetencje i wiedza nie budza zastrzezen. Jest to pierwszy lekarz ktoremu w pelni zaufalam. Mimo problemow ktore pojawily sie na poczatku ciazy, przyjelam jego zalecenia i proponowane leczenie co skutkuje prawidlowym jej przebiegiem. Pamieta pacjentki, prosi aby po wykonanych badaniach laboraratoryjnych zawiadomic go o wynikach. Jezeli pojawi sie cos niepokojacego prosi rowniez o kontakt telefoniczny, udziela wskazowek, ewentualnie przyspiesza wizyte. Badanie przeprowdza w sposob delikatny, zawsze sklada sie z badania ginekologicznego i usg oraz dokladnego wywiadu. W pelni polecam w szczegolnosci przyszlym mamom.

Lekarz godny polecenia. Zdecydowanie jeden z najlepszych specjalistów których napotkałam, a było ich wielu. Prowadził moja ciążę zagrożoną w sposób wyjątkowo troskliwy. Jest życzliwym i zdecydowanym lekarzem- zasób wiedzy wskazuje tylko na jego pasję jaka jest ginekologia. Nigdy nie traktuje pacjentki w sposób przedmiotowy- każdą pamięta i wysłuchuje i działa!;)

Jestem zadowolona z opieki tego lekarza, prowadził moją ciążę w drugiej połowie aż do samego porodu. W trakcie ciąży cierpliwie a czasem szczegółowo i przystępnie objaśniał mi wyniki badań i obraz USG. Dr.Wdowczyk jest taktownym i kompetentnym lekarzem. W przyszłości planuję by kolejną ciążę być od początku pod jego opieką.

Lekarz godny polecenia,bardzo dobry i dokładny specjalista!Wszystko tłumaczy,ma cierpliwość do trudnych pacjentek,jest ludzki rozumie przejęcie przyszłej mamy:)Lepszego ginekologa nie poznałam.

Lekarz jak najbardziej do polecenia. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona, jeżeli mam jakieś wątpliwości pytam i uzyskuję wyczerpującą odpowiedź. No jak widać po komentarzach nie wszyscy są zadowoleni ale niestety nie każdy musi być w 100% zadowolony mając różne wymagania. Ja jestem jak najbardziej na 100% zadowolona.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Opole"?

Rafał Bilski

Ginekolog