Michał Wdowczyk

Lekarz jak najbardziej kompetentny. Przede wszystkim delikatny podczas badania, odpowiada spokojnie i wyczerpująco na pytania, robiąc USG wszystko objaśnia a w razie problemów zleca kolejne badania. Podczas wizyty nie czuje się skrępowania lekarz jest uprzejmy i taktowny.

Do tego lekarza trafiłam, bo poprzednia Pani lekarz przestała pracować w Medicusie w Opolu. Lekarz małomówny, nie tłumaczy co robi i po co. Problemem jest zmierzenie ciśnienia, odsyła do gabinetu zabiegowego. Z wielkim problemem zapisywał zwolnienie lekarskie,choć do 34 tygodnia o nie nie prosiłam i nie chciałam siedzieć na zwolnieniu. Na moją prośbę, że jest mi już ciężko i brzuch przeszkadza w pracy, odpowiedział z uśmiechem że on też ma brzuch i jakoś pracuje...ostatecznie po tygodniu dał mi zwolnienie, bo stwierdził że "rozumie" (skąd ginekolog mężczyzna może to rozumieć) co czuje kobieta w tym tygodniu ciąży. Badania zleca niechętnie np. morfologię i mocz..na 5 wizyt miałam tylko 2 skierowania...Interpretacje badań też miał dziwne, np spadające już w 35 tygodniu ciąży płytki krwi uznał za "problem",ale jeszcze się zastanowi czy mnie wysłać do poradni hematologicznej. Skończyło się na tym, że nie skierował mnie nigdzie...bo spadku płytek krwi się nie leczy, bo to się zdarza w ciąży i jeszcze nie ma u mnie sytuacji dramatycznej... ale jakby mi zaczęły krwawić dziąsła to mam prosto jechać do szpitala...porażka, bo temat poruszyłam z moją położną i uznała, że tak w ciąży jest jednym spada ten poziom innym nie...I dalej lekarz nie relacjonuje badania USG...prawie nic nie pokazuje, chyba że się zapyta, ale czasem nie wiadomo o co...bo to nowa sytuacja. Kiepski lekarz, do takiego zawodu. Dotrwałam z nim do końca,choć mogłam mieć więcej motywacji by szukać innego lekarz prowadzącego. Na szczęście ciąża przebiegała bez problemów, więc jego pomoc była minimalna.
I najlepsze było na koniec, kiedy 2 dni po terminie porodu wyliczonym wg OM stwierdził że już trzeb do szpitala, na co ja przecież ta metoda zakłada cykl 28 dniowy, a ja takiego nigdy nie miałam więc i data porodu jest bardzooooo umowna i nie zamierzam się kłaść do szpitala....a co on znowu o tych płytkach krwi i dziąsłach...

Rewelacyjny lekarz. Poświęca mnóstwo czasu pacjentce, odpowiada na każde pytanie. Przy badaniu jest delikatny i dokładny. Polecam wizytę u tego lekarza.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, delikatny podczas badania, poświęca dużą ilość czasu pacjentce, cierpliwie odpowiada na każde pytanie:) naprawdę godny polecenia specjalista.

rzeczywiście można mu zaufać, bardzo dobry diagnosta

rzeczywiście można mu zaufać, bardzo dobry diagnosta

Jeden z nielicznych lekarzy godnych polecenia :)miły uprzejmy a przede wszystkim podczas badania delikatny