lek. dent. Michał Wielgosz

Świetny fachowiec. Tłumaczy problem w przystępny sposób. Wykazuje się dużą wiedza, rozsądkiem i empatia. Godny polecenia!

Profesjonalizm w każdym calu. Ceny owszem wysokie ale miałam okazję być u wielu znakomitych lekarzy i nie zawsze cena szła w parze z fachowością. Tu, mimo młodego wieku ogromna wiedza, drobiazgowe podejście, koronkowa praca a przede wszystkim rzeczowa rozmowa i Pan Doktor nic nie narzuca pacjentowi, czeka na nasz wybór. Polecam!!!

Dla mnie rewelacja, bardzo profesjonalnie - miałem ząb do usunięcia, a Doktor uratował mi go leczeniem kanałowym. Drogo, ale ceny za zdrowie się nie liczy.

jak najbardziej polecam pana doktora wyleczyłam u niego wszystkie zęby i jestem zadowolona z jego usług

Najlepszy dentysta na świecie. nie żałuje że poszłam do Pana Doktora. oczywiście nie wyobrażam sobie żebym miała iśc do innego w tym momencie. drogo? nie żałuje ani złotówki wydanej u Pana Doktora. wart swojej ceny!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Radziejów"?

BRZESKA 56

ulica Chopina 1