lek. dent. Michał Wielgosz

Jeśli jesteś burżujem i stać Cię by przepłacać to może nawet pożartujesz z panem doktorem. Absolutnie jestem rozczarowany, konfrontacja wyobrażeń z rzeczywistością zwaliła mnie z nóg. Pierwszy i ostatni raz korzystałem z usług tego lekarza.

Najlepszy lekarz na terenie Radziejowa.Polecam każdemu kto sie wybiera do dentysty.

mistrz, zdecydowanie najlepszy stomatolog na terenie Radziejowa

mistrz, zdecydowanie najlepszy stomatolog na terenie Radziejowa

Nie polecam, kazał mi robic dodatkowe zdjęcia zębów, był bardzo niezdecydowany, więcej tam nie pójdę, dodatkowo było spore opóźnienie:(

Witam polecam bardzo dobry stomatolog miałem usuwany ząb chirurgicznie oczywiście bezboleśnie.Polecam warto

Gdyby było mnie na to stać biegałabym do tego gabinetu przynajmniej raz w tygodniu. Fantastico!

Jako jedyny-najlepszy. Boję się tylko, że jeśli wszyscy będą go tak wychwalać to nas tutaj zostawi i będzie chciał robić karierę w większym mieście :(

Bez zbędnych komentarzy. Na terenie Radziejowa tylko ten stomatolog.

Bez zbędnych komentarzy. Na terenie Radziejowa tylko ten stomatolog.

Jak dla mnie najlepszy i najmilszy stomatolog z Radziejowa.Sprawę sprawa jasno i nie owija w bawełne szczerość to podstawa której u niego nie brakuje.

bardzo dobry lekarz stomatolog, poleciłabym go innym pacjentom ponieważ nie byłam umówiona na wcześniejsza wizytę przyjął mnie bez żadnych problemów, był bardzo miły i szczery. Podczas wizyty został usunięty ząb i nie czułam tego kiedy został on wyrwany. Za wizytę zapłaciłam 100zł.Naprawdę polecam!!!