dr n. med. Mieczysław Kamieniec

2,4
2,2
2,1
1,9

Lekarz ??? ,nie kompetentny,arogancki i nieuprzejmy,podważa opinie innych specjalistów,gdzie jest sanepid - pomieszczenie "gabinetu" powinno służyć do przechowywania ziemniaków a nie do leczenia , należy go omijać szerokim łukiem.

Osoba pana "doktora" pozostawia wiele do życzenia. Arogancja, ordynarne zachowanie, brak jakiejkolwiek empatii. Trafiłam z wysoką gorączką i ostrą anginą. Nie mogłam z bólu mówić, więc pisałam na kartce moje odpowiedzi, co wyraźnie się temu panu nie podobało, bo wciąż oczekiwał odpowiedzi ustnej. Przy badaniu narzekał, że źle otwieram buzię i że powinnam usunąć migdałki już dawno a nie chodzić po lekarzach. Poprosiłam o wymaz z gardła - uczynił niechętnie i z niesmakiem wskazując, że to nic nie da. Nie przejrzał mojej karty leczenia, mimo iż wskazywałam, że na większość antybiotyków jestem odporna. Wybrał pierwszy lepszy antybiotyk, na moją prośbę, aby ewentualnie przepisał jeszcze jeden, na wypadek gdyby pierwszy nie zadziałał, odmówił. Wskazałam, że zbliża się weekend, i nie chciałabym się w wolne dni tułać po pogotowiu, wzruszył ramionami powiedział "co mnie to obchodzi". Żenujące zachowanie. Byłam w tak złym stanie, a ta osoba była zirytowana, że w ogóle musi mnie badać.
Po czym po przejściu 5 aptek okazało się, że taki antybiotyk jest tylko na zamówienie, a recepta jest źle wystawiona i nie będzie na niego zniżki.
Nikomu nie polecam!!!

katastrofa - jak najdalej od niego !!! Odradzam nie wiem jakim cudem jest lekarzem!! wypisuje błedne leki jest brudasem nie zakłada rekawiczek do badania gardła, prosiłam aby wykonał mi wyciskanie z migdałkow grudki ropy to powiedział ze czemu nie usunełam ich 30 lat temu, to jest konowal a nie lekarz do świn sie nadaje do chlewa znim nie polecam nikomu takiego debila bardzo niesympatyczny

Mój tata od 9 lat ma stwierdzoną Chorobę Meniere'a przez otolaryngologa z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach, a szanowny doktorek po jednym badaniu gdzie przydzwonił mu przy uchu jakimś trójkątem podważa opinię lekarza z Instytutu. Porażka!! Na dodatek strasznie nie przyjemny..

Lekarz ten nie powinien pracować i leczyć ludzi, diagnozy jego są niewłaściwe co do stanu zdrowia,po wizycie u innych lekarzy z jego diagnozy śmiech.Gabinet i narzędzia do badań z epoki kamienia łupanego, półmroczna zawilgocona piwnica,narzędzia przykryte suknem.Nie polecam tego pana pomimo stopni naukowych.

nie polecam. błędna diagnoza, 4 dni bólu bez sensu. pacjent to chyba dla niego zło konieczne.

Po wizycie u niego podczas której stwierdził, że mam tam jakieś delikatne schorzenie zatok. Generalnie bagatelizuje inne kwestie jak temp., bóle etc.Po 3 dniach musiałem udać się do innego bardziej kompetentnego laryngologa, który właściwie postawił diagnozę, dobrał dobre leki a przede wszystkim nie miał problemu z wystawieniem L4 (z czym dr Kamieniec ma problem nawet przy wysokiej gorączce). Odradzam wizyty u tego lekarza - lepiej wydać te pieniądze na innych zdecydowanie lepszych.

Leśny Dziadek. Przyszedłem naprawdę już wymęczony infekcją – dostałem jakieś placebo – leki, które seniorka rodu znała najlepiej, bo współcześnie nikt ich już nie zapisuje. Po kolejnych 4 dniach bez zmian poszedłem do innego lekarza –dostałem zestaw leków, które działając objawowo od ręki pozwoliły mi funkcjonować a w kolejnych dniach dojść do siebie. 80 zł, ale przede wszystkim 4 dni w błoto.

odradzam!po jego zaleceniach z moimi migdałami wcale nie jest lepiej...a do tego błędnie wypisał recepte i w aptece nie chcieli przyjąć!

Zdecydowanie nie polecam!!! Poświęcił mi 2 minuty na wizycie za którą zapłaciłem 80 zł. Przy gorączce i anginie nie wypisał zwolnienia tłumacząc, że chce mieć nic wspólnego z ZUSem i że nie ma druków zwolnienia. Żenada!!!