Laryngolog Gdynia

Gabinet Laryngologiczny

81-340 Gdynia

Wspanily Lekarz bez dwóch zdan - Pani Doktor pomogla mojej 2letniej córeczce w chorobie wieczorem poswiecajac swój prywatny czas!
Od tamtej pory zawsze pomocna zawsze mega uprzejma sympatyczna z ogromna wiedza!
Dziękuje Pani Doktor :-)

Dziękuje Pani Doktor :-)

Opinia dodana przez: arnika

Techniczna 33
81-528 Gdynia

Wspaniały i kompetentny lekarz. Podchodzi bardzo życzliwie do pacjenta i jego problemów, jak to było w moim przypadku przewlekłego zapalenia ucha środkowego

Poradnia Audiologiczna w Szpitalu Miejskim w Gdyni

81-348 Gdynia

Przeczytałam sporo pozytywnych opinii, jestem pod wrażeniem. Nie mogę zdobyć nr telefonu by umówić się na wizytę. Czy może któryś z pacjentów będzie pomocny. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Wojciech Brzoznowski

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

VITA- MED

81-085 Gdynia

Trafna i precyzyjna diagnoza po pierwszej wizycie..wykrył chorobę, która męczyła mnie od kilku lat..polecam

Opinia dodana przez: Marlena

Koperkowa 13
81-589 Gdynia

Gorąco polecam ,wspaniały specjalista ,pełen profesjonalizm. ;-)

Gorąco polecam ,wspaniały specjalista ,pełen profesjonalizm. ;-)

Antoniego Abrahama 84 lok. 4
81-393 Gdynia

ten człowiek uratował mi życie wozili mnie od szpitala do szpitala Doktor zajął się mną i zatop nie mam już 18 lat godny polecenia

Opinia dodana przez: rafał

Masztowa 8a
81-001 Gdynia

Super lekarz, fachowa pomoc, tłumaczy przebieg choroby i wszelkie komplikacje. Efekt 100% zdrowia

Morska 230d lok. 25
81-006 Gdynia

Bardzo mila, pomocna pani. Stawia wlasciwe diagnozy. Pomogla mi. Skromny ale czysty gabinet. Lekarka uprzejma. Polecam!!!!!!

Słupecka 45
81-313 Gdynia

polecam od roku leczyli mi dziecko sterydami syropami i nie wiem czym jeszcze w koncu postanowili wyciac migdala i wstawic dreny do uszu az w koncu ktos polecil mi tego lekarza pojechalismy i po kuracij przepisanej od 8 miesiecy nie mamy zadnego zapalenia uszu teraz jedziemy na kontrol. naprawde goraco polecam.

Opinia dodana przez: kamila

PRZYCHODNIA EUROMEDICUS
Czechosłowacka 3
81-963 Gdynia

Bardzo kompetentny lekarz, super specjalista, zdecydowanie godna polecenia.

Bardzo kompetentny lekarz, super specjalista, zdecydowanie godna polecenia.