dr n. med. Sławomir Piotrowski

Laryngolog

Trochę bojąca sie opiniami na temat pana doktora co do podejscia do dzieci i roznymi innymi postanowiliśmy mimo wszystko udać się z synem patrzac na te pozytywne opinie. Setki zlotych wydane na badania, "leki" , oraz innych laryngologów zadaje sobie pytanie czemu wczesniej nie udaliśmy sie do tego pana doktora. Ma świetne podejscie do dzieci, wszystko wytlumaczy jak trzeba i jako pierwszy z 3 lekarzy laryngologów podjął jakiekolwiek leczenie i wyjaśnił wszystko krok po kroku. Oby więcej takich lekarzy ❤️

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, uprzejmy i życzliwy. Pod jego opieką czuję się bezpiecznie. Operował mnie. Bardzo polecam.

Naczytałam się nieprzychylnych opinii dotyczących podejścia Pana doktora i pojechałam pełna obaw - wyszłam natomiast zachwycona! Wg mnie genialne podejście do małego pacjenta, syn jest nieśmiały i małomówny a doktor nawiązał z nim ekstra kontakt, od początku bardzo ładnie się do niego odnosił, mnie jako rodzica potraktował bardzo poważnie i uprzejmie, wysłuchał całej historii choroby, skrupulatnie ponotował, potem wnikliwie zbadał dziecko i wszystko tłumaczył, rzeczowo odpowiadał na wszystkie zadane pytania, nawet te zadane kilkukrotnie gdy chciałam się czegoś upewnić. Skuteczność leczenia ocenimy z czasem, natomiast nie kazał od razu iść pod nóż. Po wypisaniu recept pokierował gdzie się udać po leki gdyby był problem z dostępnością. Do tego dowcipny z poczuciem humoru. Wizyta odbyła się bez pośpiechu. Bardzo polecam, zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie zarówno swoją wiedzą jak i podejściem.

Pan doktor z pewnością jest dobrym specjalistą, ale jest tak bardzo nieuprzejmy, że szkoda mi dziecka do Pana doktora prowadzić. Dorosły zapewne jakoś zniesie humory, ale opowiadanie przy 8 latku, że jest jakieś nienoralne bo nie da sobie kamery włożyć do gardła, zamiast wytłumaczyć dziecku co i jak. Młody kilka tygodni wcześniej się mocno zakrztusił i ma uraz, boi się, że coś mu stanie w gardle. Każdy niesie jakiś bagaż doświadczeń ze sobą i trochę pokory panu doktorowi by się przydało. Szczególne że to wizyta prywatna.

Znam tego doktor juz bardzo dlugo ,operowal mi uszy .jest to bardzo dobry ,uczciwy odpowiedzialny doktor,taki z prawdziwego zdarzenia,to naprawde przyjaciel dla pacientow,Wyrozumialy nie jakis tam naciagacz,bardzo polecam tego doktora a napewno bedziecie zadowoleni..Ja caly czas jestem pod jego kontrolom chociaz po operacji minelo troche czasu to dalej sie interesuje moim zdrowiem ,zawsze moge na niego liczyc,, Barbara

Barbara

polecam od roku leczyli mi dziecko sterydami syropami i nie wiem czym jeszcze w koncu postanowili wyciac migdala i wstawic dreny do uszu az w koncu ktos polecil mi tego lekarza pojechalismy i po kuracij przepisanej od 8 miesiecy nie mamy zadnego zapalenia uszu teraz jedziemy na kontrol. naprawde goraco polecam.

dr.Piotrowski jest świetnym fachowcem.Najważniejsze że skutecznym bo o to chodzi.Ma wielu pacjentów a to o czymś świadczy.Nie dziwię się że czasem nie odbiera albo prosi dzwonić wieczorem.Tłumaczył wszystko o co zapytałam i bez pośpiechu jak inni a przy tym wykazywał ogromną wiedzę.Gorąco polecam.

Nie polecam! Odradzam! Jest nie uprzejmy, nie mozna o nic sie dopytac bo czas go nagli, nic nie wyjasnia, daje wydruk z drukarki i wyprasza z gabinetu. Za taka ogromna kwote wizyty:(( i 5-cio minutowa wizyte, z tego 4 minuty dr pisze na komputerze:( porazka, juz nigdy nie bede jego pacjentka! odradzam:( dodzwonic sie nie idzie, ciagle mu sie przeszkadza:( w czasie wyzyty odbiera telefony! Porazka!!

Lekarz bardzo kompetentny.Wyleczył syna z długotrwałego niedosłuchu. Skuteczny. Z bardzo wysoką kulturą osobistą i szacunkiem do każdego pacjenta. Polecam.

Duży autorytet wśród pacjentów i wiele dobrych opinii.Zwierzając opinii innych ludzi wybrałam się do doktora dwa lata temu z z synem 1,5 roku, który ciągle choruje na katar i jest alergikiem wtedy medykamenty doktora super pomogły. Teraz syn ma 3,5 roku i skierowanie na wycięcie migdałów. Pojechaliśmy do doktora po pomoc i opinię. Doktor stwierdził coś zupełnie innego niż wszyscy do okoła że nie trzeba ciąć migdałów. Uwierzyłam mu i stosujemy jego leczenie ale w tym czasie syn dalej choruje pediatra ręce umywa bo nie wie już czym go leczyć dzwoniąc do doktora po pomoc bardzo się rozczarowałam bo powiedział że dzieci leczy się u pediatry a choroba jest skutkiem polivaciny i o co mi chodzi. Ciężki lekarz bo traktuje pacjentów jak głupków. Może i jest super specjalistą ale nie polecam bo nie da się z nim rozmawiać i pytać o wszystko traktuje pacjentów jak niedouczonych głupców a przecież on od tego jest by wszystko tłumaczyć Ja niepolecam!!!!!