dr n. med. Sławomir Piotrowski

Laryngolog

3,7

Znam tego doktor juz bardzo dlugo ,operowal mi uszy .jest to bardzo dobry ,uczciwy odpowiedzialny doktor,taki z prawdziwego zdarzenia,to naprawde przyjaciel dla pacientow,Wyrozumialy nie jakis tam naciagacz,bardzo polecam tego doktora a napewno bedziecie zadowoleni..Ja caly czas jestem pod jego kontrolom chociaz po operacji minelo troche czasu to dalej sie interesuje moim zdrowiem ,zawsze moge na niego liczyc,, Barbara

Barbara

polecam od roku leczyli mi dziecko sterydami syropami i nie wiem czym jeszcze w koncu postanowili wyciac migdala i wstawic dreny do uszu az w koncu ktos polecil mi tego lekarza pojechalismy i po kuracij przepisanej od 8 miesiecy nie mamy zadnego zapalenia uszu teraz jedziemy na kontrol. naprawde goraco polecam.

Zdecydowanie polecam. Świetny specjalista. Czsem może mieć gorszy nastrój, to w końcu nie robot, ale pacjentów ma bardzo wielu. Jest rzeczpwy i konkretny, co niektórzy mogą odbierać jako oschłość czy nieuprzejmość. Wyprowadził mojego synka z ciągłych problemów z trzecim migdałem. Inny laryngolog juz chciał nas umawiać na wycięcie. Dr Piotrowski odradził zabieg - jako usunięcie wyłącznie skutku a nie przyczyny problemu. Zanim zaczęliśmy leczyc synka (4 lata) u Dr Piotrowskiego przeszliśmy 4 razy zapalenie ucha w ciągu 4 miesięcy, juz była groźba uszkodzenia słuchu. Od czasu rozpoczęcia leczenia - 3 miesiące - NIC. Dr stosuje "stare" metody, własne pomysły, wyleczył też mojego męża z wiecznie zapchanego nosa, lania kropli i nawracających infekcji gardła - tu również leczył kompleksowo przyczynę, a nie sam skutek. Kuracja jest szczegółowo opisana i wydrukowana. Naprawdę warto.

Duży autorytet wśród pacjentów i wiele dobrych opinii.Zwierzając opinii innych ludzi wybrałam się do doktora dwa lata temu z z synem 1,5 roku, który ciągle choruje na katar i jest alergikiem wtedy medykamenty doktora super pomogły. Teraz syn ma 3,5 roku i skierowanie na wycięcie migdałów. Pojechaliśmy do doktora po pomoc i opinię. Doktor stwierdził coś zupełnie innego niż wszyscy do okoła że nie trzeba ciąć migdałów. Uwierzyłam mu i stosujemy jego leczenie ale w tym czasie syn dalej choruje pediatra ręce umywa bo nie wie już czym go leczyć dzwoniąc do doktora po pomoc bardzo się rozczarowałam bo powiedział że dzieci leczy się u pediatry a choroba jest skutkiem polivaciny i o co mi chodzi. Ciężki lekarz bo traktuje pacjentów jak głupków. Może i jest super specjalistą ale nie polecam bo nie da się z nim rozmawiać i pytać o wszystko traktuje pacjentów jak niedouczonych głupców a przecież on od tego jest by wszystko tłumaczyć Ja niepolecam!!!!!

dr.Piotrowski jest świetnym fachowcem.Najważniejsze że skutecznym bo o to chodzi.Ma wielu pacjentów a to o czymś świadczy.Nie dziwię się że czasem nie odbiera albo prosi dzwonić wieczorem.Tłumaczył wszystko o co zapytałam i bez pośpiechu jak inni a przy tym wykazywał ogromną wiedzę.Gorąco polecam.

Nie polecam! Odradzam! Jest nie uprzejmy, nie mozna o nic sie dopytac bo czas go nagli, nic nie wyjasnia, daje wydruk z drukarki i wyprasza z gabinetu. Za taka ogromna kwote wizyty:(( i 5-cio minutowa wizyte, z tego 4 minuty dr pisze na komputerze:( porazka, juz nigdy nie bede jego pacjentka! odradzam:( dodzwonic sie nie idzie, ciagle mu sie przeszkadza:( w czasie wyzyty odbiera telefony! Porazka!!

Fantastyczny!zgadzam sie, ze to zapracowany i ciagle doksztalcajacy sie doktor- jest to lekarz, ktory uratował moje dziecko przed wycieciem migdalow i wyprowadzil z ciaglego zapalenia ucha i gardla. Dla mnie najwazniejsze jest to, ze jest rzeczowy i jesli jest nagla choroba, zawsze znajdzie czas na wizyte lub porade przez telefon. Gdyby mu chodzilo tylko o pieniadze, jak sugerowal ktos w wypowiedzi ponizej, to brałby wiecej za wizyte, a koszty w porownaniu z innymi sa bardzo niskie- prosze porownac:-) generalnie, baardzo polecam

wspaniały fachowiec ,człowiek bardzo kompetentny , zapracowany cały swój czas poświecający pacjentom , obserowowałam pracę doktora zaróno na oddziale jak w domu i wiem że cały czas poświeca pacejntom rzetelnie ich lecząc. DLTEGO TEŻ WIDZĄC JAK CIEŻKO PRACUJE NIE OCZEKUJE ŻE BEDĄC PRZECIEŻ NIE JEDYNYM PACNETEM DANEGO DNIA BEDZIE CAŁY CZAS UŚMIECHNIETY MIŁY I ROZMOWNY ON PO PROSTU NIE MA NA TO CZASU I JA TO W PELNI ROZUMIEM. POLECAM GO BO JEST WSPANIALYM FACHOWCEM I PRZYTWRACA DOBRE IMIE ZAWODOWI LEKARZ , DZIŚ NIESTETY TAKICH JUZ NIE MA

Lekarz bardzo kompetentny.Wyleczył syna z długotrwałego niedosłuchu. Skuteczny. Z bardzo wysoką kulturą osobistą i szacunkiem do każdego pacjenta. Polecam.

Lekarz jak najbardziej kompetentny, jednakże nieuprzejmy i rzeczowo traktujący pacjenta. Gdy po operacji zapytałam o dalsze postępowanie wspominał o konieczności kolejnych zabiegów jednak z każdą kontrolą zmieniał zdanie, a teraz już nie ma w ogóle mowy o operacji poprawiającej słuch. Na jedną z moich próśb dr odpowiedział: 'nie po to ja studia kończyłem...' Uważam, że lekarz powinien mieć podejście do pacjenta nie tylko wtedy gdy przyjmuje go prywatnie.

Na jedną z moich próśb dr odpowiedział:
'nie po to ja studia kończyłem...'