dr n. med. Sławomir Piotrowski

Laryngolog

3,7

Najlepszy z najlepszych, konkretny i skuteczny.. polecam goraco

Najlepszy z najlepszych, konkretny i skuteczny.. polecam goraco

Jedyny laryngolog,któremu ufam, znakomity specjalista, prawdziwy lekarz, nie biznesmen!

Kompetentny,bardzo miły i uprzejmy, podchodzi z wielkim szacunkiem i zrozumieniem do pacjenta. Bardzo jestem mu wdzięczna za leczenie mojej rodziny. Polecam każdemu.

Może i dobry z niego specjalista, ale nieprzyjemny w obejściu, kupę kasy bierze od tłumów osób, a nie stać go na sekretarke. Żeby sie do niego umówić trzeba sie dobijać telefonem i kazdy moment jest zły, bo " akurat ma pacjenta", szkoda pacjenta i osoby dzwoniącej.

Mi jak mojej poprzedniczce,wiele osób polecało dr Piotrowskiego. Niestety, mi również nie podpsował on zupełnie. Po pierwsze gdy zadzwoniłm, żeby umówić się na wizytę, oburzył się i okrzyczał mnie, że dzwonię nie w porę. Ale mimo to umówiliśmy się do niego. Chodziliśmy na wizyty z moim 4-letnim synkiem,który ciagle choruje na zapalnenie gardła i anginy. Dr przepisywał mu robione kropelki do nosa i na grdło, które raz działały,a raz nie. Doktor wogóle nie tłumczy metod leczenia,jest nieprzyjemny.. Gdy prosiłam o jakieś wyjaśnienie tylko się oburzał i nic nie odpowidał. Ponadto, ...

Ponadto, umówiłam się z lekarzem, że gdy synek zchoruje mam dzwonić i bez względu na ilość umówionych osób nas przyjmie. Gdy zaistniała taka sytuacja, powiedział że nie ma miejsca i nas nie przyjmie.
Jak dla mnie człowiek nastawiony tylko na pieniądze.

Bardzo sie zawiodłam..., Pmoje dziecko pokasływało bardzo czesto, a w okresie wiosennym do lipca kaszel sie nasilał. Pan doktor "serwował" dziecku leki na alergie i sterydy podczas gdy okazalo sie (po wizycie u innego laryngologa - zupełnie przypadkowo), ze mala ma gronkowca złocistego. Wykazało to proste badanie..., wymaz z noska o ktory prosiłam doktora P., ale twierdził, ze to jest zbyteczne. Pan doktor budził moje zaufanie, wiec stosowałam sie do jego porad ale niestety objawy nie ustepowały. Konsultowałam sie ze znajomymi, którzy równiez korzystają z usług Pana doktora i wszyscy dostają ten sam zestaw leków: na alergie + sterydy ewentualnie jedno albo drugie. Z przykroscią pisze ten komentarz, bo darzyłam dr P. ogromnym zaufaniem.

Bardzo dobry, kompetentny lekarz, a przed wszystkim konsekwentny w działaniu. Nie poddaje się w leczeniu pacjenta.JZ

Naprawdę świetny lekarz, znający się na rzeczy. Spokojny, opanowany a przede wszystkim konkretny i rzeczowy. Leczy skutecznie i stara się unikać antybiotyków gdy leczenie tego nie wymaga

podziekowania dla p Piotra super doktorek nawet jak lezalem to sie opiekowal polecam!!!!!!!!!!!!!

tak, tak tak! super lekarz, super człowiek. bardzo polecam

tak, tak tak! super lekarz, super człowiek. bardzo polecam