dr n. med. Sławomir Piotrowski

Laryngolog

Najlepszy z najlepszych, konkretny i skuteczny.. polecam goraco

Najlepszy z najlepszych, konkretny i skuteczny.. polecam goraco

Zdecydowanie polecam. Świetny specjalista. Czsem może mieć gorszy nastrój, to w końcu nie robot, ale pacjentów ma bardzo wielu. Jest rzeczpwy i konkretny, co niektórzy mogą odbierać jako oschłość czy nieuprzejmość. Wyprowadził mojego synka z ciągłych problemów z trzecim migdałem. Inny laryngolog juz chciał nas umawiać na wycięcie. Dr Piotrowski odradził zabieg - jako usunięcie wyłącznie skutku a nie przyczyny problemu. Zanim zaczęliśmy leczyc synka (4 lata) u Dr Piotrowskiego przeszliśmy 4 razy zapalenie ucha w ciągu 4 miesięcy, juz była groźba uszkodzenia słuchu. Od czasu rozpoczęcia leczenia - 3 miesiące - NIC. Dr stosuje "stare" metody, własne pomysły, wyleczył też mojego męża z wiecznie zapchanego nosa, lania kropli i nawracających infekcji gardła - tu również leczył kompleksowo przyczynę, a nie sam skutek. Kuracja jest szczegółowo opisana i wydrukowana. Naprawdę warto.

Może i dobry z niego specjalista, ale nieprzyjemny w obejściu, kupę kasy bierze od tłumów osób, a nie stać go na sekretarke. Żeby sie do niego umówić trzeba sie dobijać telefonem i kazdy moment jest zły, bo " akurat ma pacjenta", szkoda pacjenta i osoby dzwoniącej.

Jedyny laryngolog,któremu ufam, znakomity specjalista, prawdziwy lekarz, nie biznesmen!

Lekarz jak najbardziej kompetentny, jednakże nieuprzejmy i rzeczowo traktujący pacjenta. Gdy po operacji zapytałam o dalsze postępowanie wspominał o konieczności kolejnych zabiegów jednak z każdą kontrolą zmieniał zdanie, a teraz już nie ma w ogóle mowy o operacji poprawiającej słuch. Na jedną z moich próśb dr odpowiedział: 'nie po to ja studia kończyłem...' Uważam, że lekarz powinien mieć podejście do pacjenta nie tylko wtedy gdy przyjmuje go prywatnie.

Na jedną z moich próśb dr odpowiedział:
'nie po to ja studia kończyłem...'

Kompetentny,bardzo miły i uprzejmy, podchodzi z wielkim szacunkiem i zrozumieniem do pacjenta. Bardzo jestem mu wdzięczna za leczenie mojej rodziny. Polecam każdemu.

Bardzo dobry, kompetentny lekarz, a przed wszystkim konsekwentny w działaniu. Nie poddaje się w leczeniu pacjenta.JZ

Fantastyczny!zgadzam sie, ze to zapracowany i ciagle doksztalcajacy sie doktor- jest to lekarz, ktory uratował moje dziecko przed wycieciem migdalow i wyprowadzil z ciaglego zapalenia ucha i gardla. Dla mnie najwazniejsze jest to, ze jest rzeczowy i jesli jest nagla choroba, zawsze znajdzie czas na wizyte lub porade przez telefon. Gdyby mu chodzilo tylko o pieniadze, jak sugerowal ktos w wypowiedzi ponizej, to brałby wiecej za wizyte, a koszty w porownaniu z innymi sa bardzo niskie- prosze porownac:-) generalnie, baardzo polecam

wspaniały fachowiec ,człowiek bardzo kompetentny , zapracowany cały swój czas poświecający pacjentom , obserowowałam pracę doktora zaróno na oddziale jak w domu i wiem że cały czas poświeca pacejntom rzetelnie ich lecząc. DLTEGO TEŻ WIDZĄC JAK CIEŻKO PRACUJE NIE OCZEKUJE ŻE BEDĄC PRZECIEŻ NIE JEDYNYM PACNETEM DANEGO DNIA BEDZIE CAŁY CZAS UŚMIECHNIETY MIŁY I ROZMOWNY ON PO PROSTU NIE MA NA TO CZASU I JA TO W PELNI ROZUMIEM. POLECAM GO BO JEST WSPANIALYM FACHOWCEM I PRZYTWRACA DOBRE IMIE ZAWODOWI LEKARZ , DZIŚ NIESTETY TAKICH JUZ NIE MA

Mi jak mojej poprzedniczce,wiele osób polecało dr Piotrowskiego. Niestety, mi również nie podpsował on zupełnie. Po pierwsze gdy zadzwoniłm, żeby umówić się na wizytę, oburzył się i okrzyczał mnie, że dzwonię nie w porę. Ale mimo to umówiliśmy się do niego. Chodziliśmy na wizyty z moim 4-letnim synkiem,który ciagle choruje na zapalnenie gardła i anginy. Dr przepisywał mu robione kropelki do nosa i na grdło, które raz działały,a raz nie. Doktor wogóle nie tłumczy metod leczenia,jest nieprzyjemny.. Gdy prosiłam o jakieś wyjaśnienie tylko się oburzał i nic nie odpowidał. Ponadto, ...

Ponadto, umówiłam się z lekarzem, że gdy synek zchoruje mam dzwonić i bez względu na ilość umówionych osób nas przyjmie. Gdy zaistniała taka sytuacja, powiedział że nie ma miejsca i nas nie przyjmie.
Jak dla mnie człowiek nastawiony tylko na pieniądze.