dr n. med. Sławomir Piotrowski

Laryngolog

Lekarz którego wielu mi polecało- mi nie podpasował zupełnie. Co do jakości leczenia ciężko mi się odnieść-prowadził me dziecko kilka miesięcy i nie było ani lepiej ani gorzej, jednak co najbardziej mi nie odpowiadało kompletne nie słuchanie rodziców, człowiek zamknięty na wszelkie sugestie-wykluczał alergię syna którą potwierdzają testy, nie mogliśmy się dowiedzieć nic na temat leczenia. Zdecydowanie odradzam

Lekarz, któremu naprawdę zależy na pacjencie.

Lekarz, któremu naprawdę zależy na pacjencie.

podziekowania dla p Piotra super doktorek nawet jak lezalem to sie opiekowal polecam!!!!!!!!!!!!!

Bardzo sie zawiodłam..., Pmoje dziecko pokasływało bardzo czesto, a w okresie wiosennym do lipca kaszel sie nasilał. Pan doktor "serwował" dziecku leki na alergie i sterydy podczas gdy okazalo sie (po wizycie u innego laryngologa - zupełnie przypadkowo), ze mala ma gronkowca złocistego. Wykazało to proste badanie..., wymaz z noska o ktory prosiłam doktora P., ale twierdził, ze to jest zbyteczne. Pan doktor budził moje zaufanie, wiec stosowałam sie do jego porad ale niestety objawy nie ustepowały. Konsultowałam sie ze znajomymi, którzy równiez korzystają z usług Pana doktora i wszyscy dostają ten sam zestaw leków: na alergie + sterydy ewentualnie jedno albo drugie. Z przykroscią pisze ten komentarz, bo darzyłam dr P. ogromnym zaufaniem.

tak, tak tak! super lekarz, super człowiek. bardzo polecam

tak, tak tak! super lekarz, super człowiek. bardzo polecam

Naprawdę świetny lekarz, znający się na rzeczy. Spokojny, opanowany a przede wszystkim konkretny i rzeczowy. Leczy skutecznie i stara się unikać antybiotyków gdy leczenie tego nie wymaga

Dziekuje Panie Doktorze za operacje " majstersztyk" mojego wujka. Gratuluje podejscia do pacjenta. Po prostu 'ludzki' lekarz. Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam pana doktora. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Dziekuje Panie Doktorze za operacje " majstersztyk" mojego wujka.
Jeszcze raz wielkie dzięki.

Najlepszy laryngolog w Polsce północnej.

Najlepszy laryngolog w Polsce północnej.