lekarz Elżbieta Kryczka-Skoczkowska

Laryngolog

Znakomity lekarz. Dawno nie spotkałem się z lekarzem tak uprzejmym, empatycznym, przy tym imponującym specjalistyczną wiedzą i umiejętnością przekazania i wytłumaczenia diagnozy laikowi, jakim przeważnie bywa pacjent. Warto zaznaczyć, że wizyta odbyła się bez pośpiechu, który zwykle towarzyszy nawet płatnym, prywatnym wizytom. Jeśli czyta Pani opinie na swój temat - serdecznie pozdrawiam. Grzegorz - emerytowany policjant, polonista, ostatnio kierowca z wydm ruchomych w Łebie. Wizyta z dnia 1.08.2022.

Do laryngologa zostałam skierowana przez stomatologa. Od grudnia męczyły mnie bóle zębów choć miałam wszystkie wyleczone. W końcu moja Pani stomatolog zrobiła zdjęcie panoramiczne wszystkich zębów i wtedy zauważyła zmiany w zatokach. Do Pani doktor Skoczkowskiej poszłam w czerwcu. Be problemu się do niej umówiłam na drugi dzień. Na wizycie (gabinet prawie bez wyposażenia, bez komputera) – Pani S. zapytała mnie co mi dolega itd. Wszystko powiedziałam, wytłumaczyłam, że bolą mnie górne zęby od grudnia, że zatykają mi się uszy. Doktor stwierdziła bez patrzenia na zdjęcie, że na pewno to alergia (ignorując fakt, że trwa to od stycznia i że alergię miałam jako dziecko, a teraz od kilku lat nie mam żadnych jej objawów). Nie pofatygowała się po komputer by spojrzeć na zdjęcie odesłała mnie do domu z tabletkami na alergię i kroplami do nosa, za które zapłaciłam 70 zł. Wizyta kosztowała 90. Oczywiście tabletki nie pomogły, konsultowałam się z Panią doktor telefonicznie mówić, że to leczenie nie pomaga. Dostałam odpowiedź, że jest upał i że każdy źle się czuje. Ostatecznie poszłam do innej Pani laryngolog, która spojrzała na moje zdjęcie – i stwierdziła ostre zapalenie zatok, w ropną wydzieliną. Dostałam antybiotyki, miałam płukanki i jest już lepiej. Podsumowując- nie tylko Pani doktor Skoczkowska mi nie pomogła, ale również przez jej ignorancję, brak kompetencji musiałam cierpieć przez dodatkowe tygodnie.

Super lekarz, fachowa pomoc, tłumaczy przebieg choroby i wszelkie komplikacje. Efekt 100% zdrowia

Bardzo dobry specjalista poświęca dla pacjenta czas minimum 15 minut

Bardzo dobry specjalista poświęca dla pacjenta czas minimum 15 minut

Polecam panią doktor. Trafiłam do niej po wcześniejszych wizytach na NFZ u innej pani laryngolog (Lębork), która absolutnie nie była zainteresowaną moimi dolegliwościami i odesłała mnie do szpitala, bo ona nie wie co ma zrobić. Wolałam więc zapłacić i jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor:kompetentna, miła, pomocna.

dogodny dla obu stron czas spotkania, fachowa pomoc, skuteczne leki, objaśnienie ich stosowania, leczę się u tej Pani o od 7 lat i mnie do tej pory nie zawiodła.

Witam trafiłam do Pani Dr w stanie zaostrzenia zapalenia zatok. Bolała mnie głowa, wszystkie zęby górne, policzki, nie mogłam oddychać nosem, poprostu masakra. Przyszłam po antybiotyk, bo zazwyczaj jak szłam do lekarza w takim stanie to na antybiotyku i kroplach do nosa sie kończyło. A tym razem po badaniu Pani Dr kazała mi sie położyc na kozetce i przepłukała mi zatoki. Od razu poczułam sie o niebo lepiej. jeszcze w gabinecie przed końcem wizyty przestały mnie boleć zatoki szczekowe, nos sie udrożnił, byłam w szoku. Pierwszy raz spotkałam się z ...

Witam
trafiłam do Pani Dr w stanie zaostrzenia zapalenia zatok. Bolała mnie głowa, wszystkie zęby górne, policzki, nie mogłam oddychać nosem, poprostu masakra. Przyszłam po antybiotyk, bo zazwyczaj jak szłam do lekarza w takim stanie to na antybiotyku i kroplach do nosa sie kończyło. A tym razem po badaniu Pani Dr kazała mi sie położyc na kozetce i przepłukała mi zatoki. Od razu poczułam sie o niebo lepiej. jeszcze w gabinecie przed końcem wizyty przestały mnie boleć zatoki szczekowe, nos sie udrożnił, byłam w szoku. Pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalną i szybkę pomocą. Naprawdę jestem pod wrażenie i uważam że Pani Doktor wiedze teoretyczną potrafi wykorzystać w praktyce. Gorąco polecam tego laryngologa.

Szanowni Pacjenci, w nagłych przypadkach i po za wizytą odpłatną, nie polecam Pani Doktor. Jest niemiła, niepomocna, wysoko zadziera nos (zapewne ma zbyt dobrą opinię), a co do kompetencji nawet nie dała się od tej strony poznać. Będąc z Synem z ostrym zapaleniem ucha środkowego (stwierdzone przez Specjalistę w Szpitalu w Wejherowie) , w trakcie kończącej się kuracji antybiotykowej, Szanowna Pani Doktor potraktowała Nas jak powietrze, odsyłając do innego Lekarza (po mimo skierowania ze Szpitala na kontrole w Poradni Laryngologicznej), który będzie mniej obciążony Pacjentami(dodała że mamy do dyspozycji całe ...

Szanowni Pacjenci,
w nagłych przypadkach i po za wizytą odpłatną, nie polecam Pani Doktor. Jest niemiła, niepomocna, wysoko zadziera nos (zapewne ma zbyt dobrą opinię), a co do kompetencji nawet nie dała się od tej strony poznać. Będąc z Synem z ostrym zapaleniem ucha środkowego (stwierdzone przez Specjalistę w Szpitalu w Wejherowie) , w trakcie kończącej się kuracji antybiotykowej, Szanowna Pani Doktor potraktowała Nas jak powietrze, odsyłając do innego Lekarza (po mimo skierowania ze Szpitala na kontrole w Poradni Laryngologicznej), który będzie mniej obciążony Pacjentami(dodała że mamy do dyspozycji całe województwo pomorskie)- uważam to za beszczelność odsyłać z kwitkiem chore dziecko i narażać je na komplikacje po chorobowe. Pozostawiam Państwa samoocenie zachowanie Pani Doktor i zazdroszcze Osobom dobrze potraktowanym przez Panią Dr. Katarzyna_rozczarowana Pacjentka.

Znakomity specjalista - przez wiele lat leczyłem i nadal leczę się u Pani Elżbiety - zawsze trafione diagnozy, ordynowane leki i specyfiki... Polecam i pozdrawiam... Piotr z Lęborka

Milusia i tłumaczy choremu problem zdrowotny tylko gdy przyjmuje prywatnie.

Milusia i tłumaczy choremu problem zdrowotny tylko gdy przyjmuje prywatnie.