lekarz Mieczysław Nowakowski

Laryngolog

Lekarz z doświadczeniem godny polecenia . Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga objaśnienie choroby i leczenia

Do Pana Doktora trafiłam przypadkiem bo potrzebny był laryngolog dla dziecka na już i jestem pod wrażeniem jasności umysłu i wiedzy . Wszystkie diagnozy się sprawdziły i wyjaśniły rzeczy ,które były niewiadomego pochodzenia . Lekarz ma świetne podejście do dzieci , słucha co się do niego mówi i wyciąga wnioski ,wizyta trwa tyle aby wyjaśnić pacjentowi jego chorobę i zastosowane leczenie. (wiec zależy od inteligencji pacjenta) Świetny lekarz ,który ma wiedzę i spokój w sobie ,który udziela pacjentowi .

Bardzo przyjemny starszy człowiek, a dodatkowo rzeczowy i konkretny. Podchodzi do problemów profesjonalnie i LECZY, a nie, jak większość lekarzy, od razu przepisuje antybiotyki.

Bardzo dobry lekarz pomimo swojego wieku ciągle się dokształca nie jeden młody dr uważa że już wie wszystko a tak naprawdę to do pięt Mu nie dorasta. Chodzę z małym synkiem tylko do Niego(już od 3 lat) wie jak skutecznie wyleczyć mu zapalenie ucha.

Lekarz stary, ale nigdzie nie byłem jeszcze tak dokładnie przebadany i nikt mi jeszcze jak zwyklemu człowiekowi nie wyjaśnił co mi jest i jak to się będzie leczyć. Wizyta długawa, ale warto, jestem w końcu zdrowy (problem z zatokami) wcześniej w publicznej służbie zdrowia to byla strata czasu...

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Tarnów"?

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów
NZOZ Centrum Zdrowia Tuchów
ulica Szpitalna 1
33-170 Tuchów