lekarz Mieczysław Nowakowski

Laryngolog

Do Pana Doktora trafiłam przypadkiem bo potrzebny był laryngolog dla dziecka na już i jestem pod wrażeniem jasności umysłu i wiedzy . Wszystkie diagnozy się sprawdziły i wyjaśniły rzeczy ,które były niewiadomego pochodzenia . Lekarz ma świetne podejście do dzieci , słucha co się do niego mówi i wyciąga wnioski ,wizyta trwa tyle aby wyjaśnić pacjentowi jego chorobę i zastosowane leczenie. (wiec zależy od inteligencji pacjenta) Świetny lekarz ,który ma wiedzę i spokój w sobie ,który udziela pacjentowi .

Bardzo przyjemny starszy człowiek, a dodatkowo rzeczowy i konkretny. Podchodzi do problemów profesjonalnie i LECZY, a nie, jak większość lekarzy, od razu przepisuje antybiotyki.

Bardzo dobry lekarz pomimo swojego wieku ciągle się dokształca nie jeden młody dr uważa że już wie wszystko a tak naprawdę to do pięt Mu nie dorasta. Chodzę z małym synkiem tylko do Niego(już od 3 lat) wie jak skutecznie wyleczyć mu zapalenie ucha.

Lekarz stary, ale nigdzie nie byłem jeszcze tak dokładnie przebadany i nikt mi jeszcze jak zwyklemu człowiekowi nie wyjaśnił co mi jest i jak to się będzie leczyć. Wizyta długawa, ale warto, jestem w końcu zdrowy (problem z zatokami) wcześniej w publicznej służbie zdrowia to byla strata czasu...

Pan Doktor jest już sędziwy, nic nie słyszy, ledwo się porusza. Taki miły staruszek, ale zdecydowanie nie powinien już leczyć. Używa do badania starych, brudnych sprzętów. Diagnoza błędna, strata czasu, pieniędzy i nerwów. Odradzam!

Zdecydowanie polecam ,po prostu lekarz z prawdziwego zdarzenia ,wszystko wytłumaczył ,ma bardzo dobre podejście do pacjentów . Byłem z córką –polecam .

Byłem z córką –polecam .

zdecydowanie nie polecam tego lekarza,z wynikow tomografi zatok oraz rezonansu magnetyczneko wynikalo iz mam chore zatoki,niedrozną prawą strone na 10mm,czeste bole glowy na co dr Nowakowski przepisal mi spray do nosa i nie stwierdzil wiekszego problemu... skonsultowalam sie jeszcze z dwoma innymi lekarzami ktorzy jednoglosnie stwierdzili duzy problem i przepisano mi antybiotyki oraz inne leczenie po ktorym zdecydowanie lepiej sie czuje... Pan dr powinien juz przejsc na emeryture...

Pan dr powinien juz przejsc na emeryture...

BARDZO POLECAM TEGO SPECJALISTE!!! Jeszcze u takiego fachowca nie byłam... Zbadał nie tylko ucho chore ale i to zdrowe, wszystko wytłumaczył... Do pacjenta podchodzi z indywidualizmem. Bardzo uprzejmy i mądry człowiek. polecam

Bardzo uprzejmy i mądry człowiek. polecam

Dr.Nowakowski to bardzo dobry specjalista. Nie chce opisywac swojego schorzenia ale z leczeniem trafil celnie.....zdecydowanie polecam-to bardzo madry lekarz!!!Nie laduje czlowieka antybiotykami bez potrzeby jak inni lekarze!

Dr.Nowakowski to bardzo dobry specjalista.

Stara gwardia ale doskonały fachowiec. Młodzi lekarze powinni brać przykład w fachowośći i podejściu do ludzi!