Laryngolog Tarnów

szpital wojewódzki

Tarnów

Niezwykle sympatyczna Pani doktor, ciepła, cierpliwa. Odpowie na każde pytanie wyczerpująco. Liczy się z pacjentem.Chodziłam do niej z córką i nigdy nawet krzywo nie popatrzyła gdy histeryzowała podejscie do małego i dużego pacjenta swietne.
Polecam!!! Oby wszyscy lekarze tacy byli

Polecam!!! Oby wszyscy lekarze tacy byli

Opinia dodana przez: Beata

al. Głogowa 3 lok. 2
33-101 Tarnów

Świetny lekarz! Każdy inny odsyłał mnie z ta sama diagnoza bez dodatkowych badań. A dopiero ta Pani trafiła i wyleczyła mnie. Polecam. Wszystko dokladnie wytłumaczyła i nie szczędziła czasu jak to teraz bywa.

Opinia dodana przez: ewelina

ulica Krasińskiego 6A
33-100 Tarnów

Polecam tego specjaliste. Przyjal moja coreczke w sobote, zrobil dokladny wywiad,wszystko wytlumaczyl , chetnie odpowiada na pytania. Wizyta trwala 45minut. Oby wievej bylo takich lekarzy.

Krakowska 120b
33-100 Tarnów

Fantastyczny lekarz...stawiająca oczywistą diagnozę..miła i uprzejma dla pacjentów...

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Byłem pacjentem doktora Pacury i jestem zadowolony z jego opieki i leczenia. Gość szuka przyczyny trudności i stara się pomóc choremu.
Polecam.

Polecam.
Zalecam też wszystkim mającym problem z górnymi drogami oddechowymi przestrzeganie zasad higienicznego trybu życia. Przy centralnym ogrzewaniu obowiązkowe nawilżanie powietrza.

Opinia dodana przez: Marek

MEDICO Gabinet Laryngologiczny
ul. Pułaskiego 25
33-100 Tarnów

Pani Doktor bardzo dobrze się mną zajęła. Miły kontakt, profesjonalna. Dobre podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Zadowolona pacjentka

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

U mojej córki zdiagnozowano przerost migdałka. Polecono nam Panią Doktor do wykonania operacji. I to był słuszny wybór. Bardzo miła z dobrym podejściem do dzieci.

Opinia dodana przez: PatrycjaP

ulica Krasińskiego 6A
33-100 Tarnów

Lekarz z doświadczeniem godny polecenia . Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga objaśnienie choroby i leczenia

Opinia dodana przez: Małg

Słoneczna 18
33-100 Tarnów

Jak najbardziej godny polecenia. Jestem w ciazy, do pana doktora zglosilam sie z okropnym bolem ucha. Wyjasnil chorobe i proces leczenia. Szczegolowo odpowiadal na kazde moje pytanie i dobral odpowiednie dla mnie leki, ktore mi pomogly i nie zagrazaly mojemu dziecku. Jestem bardzo zadowolana !

Opinia dodana przez: Sylwia

Zamkowa 25
33-100 Tarnów

LEKARZ NIEKOMPETENTNY,JEGO NIERZETELNOŚĆ W WYKONYWANIU SWOICH OBOWIĄZKÓW DOPROWADZIŁA DO PEWNYCH SKUTKÓW KTÓRYCH NAWET NIE CHCE WSPOMINAĆ.