Filtruj terminy

Laryngolog Tarnów

dr hab. n. med. Wiesław Dobroś

Słoneczna 18
33-100 Tarnów

Dr Dobroś to kompetentny i doświadczony specjalista, który potrafi szczegółowo wyjaśnić problem pacjenta i zaproponować optymalne rozwiązania. Udałem się do niego ze względu na chorobę zatok, która poważnie utrudniała mi życie przez kilka miesięcy. Jako że sprawa była już pilna, udało mi się dostać na zabieg, przeprowadzony przez dr Dobrosia, który definitywnie rozwiązał problem. Operacja została przeprowadzona bardzo profesjonalnie i szybko mogłem wrócić do normalnego funkcjonowania. Zdecydowanie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Mateusz Mastalerz

lekarz Urszula Sydor

szpital im.Św. ŁUKASZA

33-100 Tarnów

Omijajcie tego człowieka szerokim łukiem!!! Mimo prywatnych wizyt i innych tzw. „ bonusów” ( człowiek uczy sie na błędach) spędziłam z 1,5 rocznym synem przez ta „ panią doktor” 2 miesiące w szpitalu- dwa niepotrzebne zabiegi w znieczuleniu ogólnym, pare antybiotyków dożylnych itd. Sp. Dr Borowiec ( Nowy Sącz) nie chciał komentować- wyleczył nas w jeden dzień. Stosunek do ludzi, chorych , pielęgniarek- poniżej jakiejkolwiek przeciętnej. Zdecydowanie odradzam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Marta Kopeć

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Szczerze nie polecam! Trafiłam na dyżurkę z grypą żołądkową a akurat miałam zajęcia na uczelni i oprócz recepty chciałam również zwolnienie z zajęć z jedynie dwóch dni. Ta kobieta cały czas podważała to czy, aby na pewno jestem chora i że to przecież tylko wymioty i biegunka. Faktycznie, "tylko wymioty" - wg tej kobiety chyba powinnam wziąć sobie reklamówkę i do niej wymiotować, ale na zajęciach siedzieć. Ponadto napisała mi ...
Opinia dodana przez: ktoś

lek. med. Urszula Horbacewicz

Wizyty domowe, Laryngolog

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Cud lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Miła, sympatyczna, kompetentna. Z gabinetu wychodzi się w pełni usatysfakcjonowanym. Podejście do pacjenta jest obecnie mega ważne. Takim wychodzi się po wizycie u Pani doktor. Brawo Pani doktor!
Opinia dodana przez: Bernadetta

lekarz Mieczysław Nowakowski

ulica Krasińskiego 6A
33-100 Tarnów

Do Pana Doktora trafiłam przypadkiem bo potrzebny był laryngolog dla dziecka na już i jestem pod wrażeniem jasności umysłu i wiedzy .
Wszystkie diagnozy się sprawdziły i wyjaśniły rzeczy ,które były niewiadomego pochodzenia . Lekarz ma świetne podejście do dzieci , słucha co się do niego mówi i wyciąga wnioski ,wizyta trwa tyle aby wyjaśnić pacjentowi jego chorobę i zastosowane leczenie. (wiec zależy od inteligencji pacjenta) Świetny lekarz ,który ma ...
Opinia dodana przez: anna

lekarz Anna Gąsiorek

Laryngolog dziecięcy

MEDICO Gabinet Laryngologiczny
ul. Pułaskiego 25
33-100 Tarnów

Nawiązanie ciepłego kontaktu z małym pacjentem to połowa sukcesu. Pani doktor świetnie to potrafi. Doświadczony lekarz , bezbłędna diagnoza. Specjalista godny polecenia.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Artur Łukasiewicz

Centermed

33-100 Tarnów

Wszystko super załatwione z Panem Łukaszem, bardzo uprzejmy i szybko działający :) polecam go bardzo serdecznie
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Maria Foryś-Kuma

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Nie zgadzam się z powyższymi opiniami, Pani doktor poświęciła mi sporo czasu, wyjaśniła wszystko, odpowiedziała na każde zadane pytanie. Jak dla mnie godna polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Maria Pagacz

al. Głogowa 3 lok. 2
33-101 Tarnów

Świetny lekarz! Każdy inny odsyłał mnie z ta sama diagnoza bez dodatkowych badań. A dopiero ta Pani trafiła i wyleczyła mnie. Polecam. Wszystko dokladnie wytłumaczyła i nie szczędziła czasu jak to teraz bywa.
Opinia dodana przez: ewelina

lekarz Mieczysław Dobroś

Pediatra, Laryngolog dziecięcy

Słoneczna 18
33-100 Tarnów

Mozna powiedziec, ze pierwszy raz spotkalm tak niekompentnego lekarza.Pacjent skierowany do kontroli po przebytej chorobie rakowej, celem objecia kontrola.Nie zostala wogole przeprowadzona rozmowa zapoznania sie lekarza z historia choroby.(zero wywiadu)Badanie polegalo na zagladniecie do gardla szpatulka..do uszu wziernikiem, dotykowym pobierznym badaniu szyji i poleceniu wyczyszczenia uszu.(pomimo,ze pacjent mial wyniki badan USG, gdzie sugerowano biopsje)Rak byl w gardle gdzie tylko sonda mozna bylo zbadac ewent.zmiany.Nie bylo zadnej rozmowy...zadnego wyjasnienia.Osoba gburowata, nieprzystepna, ...

Laryngolodzy w Tarnowie