Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Laryngolog Tarnów

- 15 lekarzy

szpital wojewódzki

Tarnów

Średnia ocen: 5,0/5
Niezwykle sympatyczna Pani doktor, ciepła, cierpliwa. Odpowie na każde pytanie wyczerpująco. Liczy się z pacjentem.Chodziłam do niej z córką i nigdy nawet krzywo nie popatrzyła gdy histeryzowała podejscie do małego i dużego pacjenta swietne.
Polecam!!! Oby wszyscy lekarze tacy byli
Opinia dodana przez: Beata

Gabinet
al. Głogowa 3 lok. 2
33-101 Tarnów

Średnia ocen: 5,0/5
Świetny lekarz! Każdy inny odsyłał mnie z ta sama diagnoza bez dodatkowych badań. A dopiero ta Pani trafiła i wyleczyła mnie. Polecam. Wszystko dokladnie wytłumaczyła i nie szczędziła czasu jak to teraz bywa.
Opinia dodana przez: ewelina

Gabinet
ulica Krasińskiego 6A
33-100 Tarnów

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam tego specjaliste. Przyjal moja coreczke w sobote, zrobil dokladny wywiad,wszystko wytlumaczyl , chetnie odpowiada na pytania. Wizyta trwala 45minut. Oby wievej bylo takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Krakowska 120b
33-100 Tarnów

Średnia ocen: 4,9/5
Wielu lekarzy mogło by się od tej Pani nauczyć jak traktuje się pacjenta... Jak najbardziej polecam!
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Średnia ocen: 4,9/5
Byłem pacjentem doktora Pacury i jestem zadowolony z jego opieki i leczenia. Gość szuka przyczyny trudności i stara się pomóc choremu.
Polecam.
Zalecam też wszystkim mającym problem z górnymi drogami oddechowymi przestrzeganie zasad higienicznego trybu życia. Przy centralnym ogrzewaniu obowiązkowe nawilżanie powietrza.
Opinia dodana przez: Marek

MEDICO Gabinet Laryngologiczny
ul. Pułaskiego 25
33-100 Tarnów

Średnia ocen: 4,9/5
Nawiązanie ciepłego kontaktu z małym pacjentem to połowa sukcesu. Pani doktor świetnie to potrafi. Doświadczony lekarz , bezbłędna diagnoza. Specjalista godny polecenia.
Opinia dodana przez: Marek
+3 więcej

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Średnia ocen: 4,7/5
U mojej córki zdiagnozowano przerost migdałka. Polecono nam Panią Doktor do wykonania operacji. I to był słuszny wybór. Bardzo miła z dobrym podejściem do dzieci.
Opinia dodana przez: PatrycjaP

Gabinet
ulica Krasińskiego 6A
33-100 Tarnów

Średnia ocen: 4,6/5
Do Pana Doktora trafiłam przypadkiem bo potrzebny był laryngolog dla dziecka na już i jestem pod wrażeniem jasności umysłu i wiedzy .
Wszystkie diagnozy się sprawdziły i wyjaśniły rzeczy ,które były niewiadomego pochodzenia . Lekarz ma świetne podejście do dzieci , słucha co się do niego mówi i wyciąga wnioski ,wizyta trwa tyle aby wyjaśnić pacjentowi jego chorobę i zastosowane leczenie. (wiec zależy od inteligencji pacjenta) Świetny lekarz ,który ma ...
Opinia dodana przez: anna
+1 więcej

Gabinet
Słoneczna 18
33-100 Tarnów

Średnia ocen: 3,2/5
Jak najbardziej godny polecenia. Jestem w ciazy, do pana doktora zglosilam sie z okropnym bolem ucha. Wyjasnil chorobe i proces leczenia. Szczegolowo odpowiadal na kazde moje pytanie i dobral odpowiednie dla mnie leki, ktore mi pomogly i nie zagrazaly mojemu dziecku. Jestem bardzo zadowolana !
Opinia dodana przez: Sylwia

Gabinet
Zamkowa 25
33-100 Tarnów

Średnia ocen: 3,2/5
LEKARZ NIEKOMPETENTNY,JEGO NIERZETELNOŚĆ W WYKONYWANIU SWOICH OBOWIĄZKÓW DOPROWADZIŁA DO PEWNYCH SKUTKÓW KTÓRYCH NAWET NIE CHCE WSPOMINAĆ.
Opinia dodana przez: Anonim

Laryngolodzy w TarnowieCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat