dr hab. n. med. Wiesław Dobroś

Laryngolog

3,4
3,1
3,1

Dr Dobroś to kompetentny i doświadczony specjalista, który potrafi szczegółowo wyjaśnić problem pacjenta i zaproponować optymalne rozwiązania. Udałem się do niego ze względu na chorobę zatok, która poważnie utrudniała mi życie przez kilka miesięcy. Jako że sprawa była już pilna, udało mi się dostać na zabieg, przeprowadzony przez dr Dobrosia, który definitywnie rozwiązał problem. Operacja została przeprowadzona bardzo profesjonalnie i szybko mogłem wrócić do normalnego funkcjonowania. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Jak najbardziej godny polecenia. Jestem w ciazy, do pana doktora zglosilam sie z okropnym bolem ucha. Wyjasnil chorobe i proces leczenia. Szczegolowo odpowiadal na kazde moje pytanie i dobral odpowiednie dla mnie leki, ktore mi pomogly i nie zagrazaly mojemu dziecku. Jestem bardzo zadowolana !

Jestem po konsultacjach w Krakowie. Moja przegroda nadal krzywa, plus duży zrost. Kwalifikacja do reoperacji. Nie piszę tej opinii w ramach zemsty, po prostu nie chcę żeby ktoś tracił czas i zdrowie poddając się zabiegowi. Podczas pobytu w szpitalu brak jakichkolwiek informacji o tym co będzie robione. Człowiek traktowany jak materiał do obróbki. Honor oddziału laryngologii w Tarnowie ratują panie pielęgniarki tzw. niższy rangą personel, który jako jedyny stanął na wysokości zadania i rzetelnie wykonywał swoją pracę. A podobno przykład ma płynąć z góry..

Doskonały specjalista, przychylam się do wszystkich pozytywnych opinii na temat Pana Doktora. Jestem 3 tygodnie po przeprowadzonej przez niego rekonstrukcji przegrody nosowej i jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu. Cieszę się że wybrałam tego lekarza. Perfekcjonista oddany swojej pracy i pacjentowi. Dodatkowo to bardzo empatyczny i serdeczny człowiek :) Pozdrawiam, wdzięczna pacjentka

Z czystym sumienim polecam tego lekarza.Kompetentny, dobry specjalista. 2 lata temu również przeprowadzał zabieg u syna usunięcia migdałka - bez komplikacji, efekt bardzo pozytywny. oprócz fachowości, lekarz ten jest bardzo kultularny, wysłucha pacjenta, pochopnie nie ocenia jesli nie jest pewin swojej diagnozy, dla potwierdzenia zleca dodatkowe badania, jeśli jest to niezbędne. Naprawdę polecam!!!!

Nie polecam ! Naprawdę szkoda czasu lepiej poszukać kogoś kto się zna na wykonywanej pracy i jest prawdziwym lekarzem z powołania!

Nie rozumiem oburzenia płynącego z tych wszystkich opinii. Byłem kilka dni temu i u pana doktora i wszystko przebiegło szybko, sprawnie, a przede wszystkim skutecznie. Wyleczony? Wyleczony i to się dla mnie liczy, bo mogłem wrócić normalnie do pracy

Lekarz bardzo miły, słucha pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania. Zrobił mi badania, o jakich nie pomyśleli inni laryngolodzy, u jakich byłam. Leczenie jeszcze przede mną, ale nie mam wątpliwości, że jestem w dobrych rękach:) Polecam wszystkim.

Właśnie wróciłam z oddziału laryngologii w szpitalu w Tarnowie gdzie trafiłam z SORu. Miałam konsultacje u "pana doktora" który wypisał mnie do domu, bo nie potrafił zdiagnozować co mi jest. Nie wykrył powiększonych węzłów chłonnych ( które wyszły na USG), ani przyczyny ich powiększenia. Po 2 minutach badania powiedział że jestem zdrowa! Ledwo stałam na nogach a on bezczelnie się śmiał, że krzywo chodzę, bo było mi słabo i miałam zawroty głowy! Bezczelny. Powiedział żebym poszła do lekarza rodzinnego. Nikomu nie polecam.

Dobry specjalista, szybka i skuteczna wizyta. Bez wielkiego gadania, pan Doktor zdiagnozował moją chorobę. Jestem zadowolona, bo wreszcie ktoś trafił z dobrymi lekami. Objawy ustały i to się dla mnie liczy najbardziej