dr hab. n. med. Wiesław Dobroś

Laryngolog

Nie polecam ! Naprawdę szkoda czasu lepiej poszukać kogoś kto się zna na wykonywanej pracy i jest prawdziwym lekarzem z powołania!

Dr Dobroś to kompetentny i doświadczony specjalista, który potrafi szczegółowo wyjaśnić problem pacjenta i zaproponować optymalne rozwiązania. Udałem się do niego ze względu na chorobę zatok, która poważnie utrudniała mi życie przez kilka miesięcy. Jako że sprawa była już pilna, udało mi się dostać na zabieg, przeprowadzony przez dr Dobrosia, który definitywnie rozwiązał problem. Operacja została przeprowadzona bardzo profesjonalnie i szybko mogłem wrócić do normalnego funkcjonowania. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Właśnie wróciłam z oddziału laryngologii w szpitalu w Tarnowie gdzie trafiłam z SORu. Miałam konsultacje u "pana doktora" który wypisał mnie do domu, bo nie potrafił zdiagnozować co mi jest. Nie wykrył powiększonych węzłów chłonnych ( które wyszły na USG), ani przyczyny ich powiększenia. Po 2 minutach badania powiedział że jestem zdrowa! Ledwo stałam na nogach a on bezczelnie się śmiał, że krzywo chodzę, bo było mi słabo i miałam zawroty głowy! Bezczelny. Powiedział żebym poszła do lekarza rodzinnego. Nikomu nie polecam.

Jestem po konsultacjach w Krakowie. Moja przegroda nadal krzywa, plus duży zrost. Kwalifikacja do reoperacji. Nie piszę tej opinii w ramach zemsty, po prostu nie chcę żeby ktoś tracił czas i zdrowie poddając się zabiegowi. Podczas pobytu w szpitalu brak jakichkolwiek informacji o tym co będzie robione. Człowiek traktowany jak materiał do obróbki. Honor oddziału laryngologii w Tarnowie ratują panie pielęgniarki tzw. niższy rangą personel, który jako jedyny stanął na wysokości zadania i rzetelnie wykonywał swoją pracę. A podobno przykład ma płynąć z góry..

Zdecydowanie nie polecam, zabieg wykonywany przez "pana doktora" niby prosty a on sobie nie umiał poradzić po prostu katastrofa

Ten lekarz to prawdziwa porażka zero podeiścia do pacjenta, w dodatku niekompetentny zwykle kończy się poprawkami w Krakowie

Jak najbardziej godny polecenia. Jestem w ciazy, do pana doktora zglosilam sie z okropnym bolem ucha. Wyjasnil chorobe i proces leczenia. Szczegolowo odpowiadal na kazde moje pytanie i dobral odpowiednie dla mnie leki, ktore mi pomogly i nie zagrazaly mojemu dziecku. Jestem bardzo zadowolana !

Lekarz konkretny i zna się na swoim fachu. Nie naciąga na niepotrzebne zabiegi.Miły i otwarty. Na pewno jeszcze skorzystam z jego usług.

Parę dni temu trafiłam do Pana Doktora z przewlekłym zapaleniem gardła. Po krótkiej i rzeczowej konsultacji, dostałam leki i pomogło. Polecam

Dobry, kompetentny lekarz. Jestem zadowolona z wizyty. Wróciłam do zdrowia w ciągu kilku dni. Widać, że nie bez powodu został ordynatorem