dr hab. n. med. Wiesław Dobroś

Laryngolog

Z czystym sumienim polecam tego lekarza.Kompetentny, dobry specjalista. 2 lata temu również przeprowadzał zabieg u syna usunięcia migdałka - bez komplikacji, efekt bardzo pozytywny. oprócz fachowości, lekarz ten jest bardzo kultularny, wysłucha pacjenta, pochopnie nie ocenia jesli nie jest pewin swojej diagnozy, dla potwierdzenia zleca dodatkowe badania, jeśli jest to niezbędne. Naprawdę polecam!!!!

Dobry specjalista, szybka i skuteczna wizyta. Bez wielkiego gadania, pan Doktor zdiagnozował moją chorobę. Jestem zadowolona, bo wreszcie ktoś trafił z dobrymi lekami. Objawy ustały i to się dla mnie liczy najbardziej

Operacja, którą przeprowadził doktor udała się, podjął właściwe decyzje, dzięki którym uchronił mnie przed bliznami na twarzy, opuchlizna pooperacyjna minęła po trzech dniach, jestem zdrowy. Z pewnością temu lekarzowi można zaufać.

Dziękuje panu panie doktorze za profesjonalnie wykonany zabieg septoplastyki i czyszczenia zatok czołowych,przynosowych i szczękowych.Wreszcze oddycham przez nos.

Bardzo dobry lekarz. Pomógł mi już kilka razy. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest bardzo kompetentny. Polecam.

Dobrze przeprowadzony wywiad oraz badanie, dobra diagnoza. Widać doświadczenie ordynatora. Szczerze polecam.

Konkretna diagnoza i precyzyjne przedstawienie planu leczenia w uwzględnieniem możliwych zagrożeń. Polecam

Lekarz bardzo miły, słucha pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania. Zrobił mi badania, o jakich nie pomyśleli inni laryngolodzy, u jakich byłam. Leczenie jeszcze przede mną, ale nie mam wątpliwości, że jestem w dobrych rękach:) Polecam wszystkim.

Doskonały specjalista, przychylam się do wszystkich pozytywnych opinii na temat Pana Doktora. Jestem 3 tygodnie po przeprowadzonej przez niego rekonstrukcji przegrody nosowej i jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu. Cieszę się że wybrałam tego lekarza. Perfekcjonista oddany swojej pracy i pacjentowi. Dodatkowo to bardzo empatyczny i serdeczny człowiek :) Pozdrawiam, wdzięczna pacjentka

Porada lekarska na wysokim poziomie, wywiad i zalecenia bardzo szczegółowe. Badanie sprawne. Polecam