dr hab. n. med. Wiesław Dobroś

Laryngolog

Nikomu nie polecam tego lekarza.Byłam u niego na wizycie i uznał mnie za "wariatkę" inaczej mówiąc osobę która ma problemy psychiczne.A poszłam do niego gdyż od miesiąca miałam duszący,szczekający kaszel i chciałam o konsultacje laryngologiczną a ten że wszystko jest dobrze że ja symuluje i nadaje się do leczenia psychiatrycznego.A byłam później u pulmonologa i okazało się że to coś z krtanią i tchawicą.

zdecydowanie malo czasu poswieca pacjentwi opisowi choroby oraz metodzie leczenia

Strasznie arogancki typ, zachowuje się jak by wszystkie rozumy pozjadał a do pacjenta podchodzi z pogardą i lekceważeniem, już nie wspomnę że nie wytłumaczy zupełnie nic, w zupełności zgadzam się z przedmówcami.

wizyta z dzieckiem - konsultacja - niczego nie wyjaśnił ale nastraszył jak się okazało niepotrzebnie

byłam u niego kilka lat temu [byłam jeszcze nastolatką] (miałam trzeci migdał problemy z zatokami i ciągłe przeziębienia) badał mi trzeci migdał palcem!! (a mojej mamie kazał mnie mocno "przytrzymac" - jak w średniowieczu (inny lekarz nie chciał wierzyc, że ktos z tytulem doktora stosuje takie metody badania)!! Sposób postępowania zmieniał co chwile, po wizycie uniego nie byłam przez 3 lata!!! u żadnego laryngologa (tak bardzo się bałam zarówno tego rodzaju badań jak i ogólnie lekarzy z tą specjalnością). ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!! (może i ma wiedzę ale nie nadaje się na lekarza!)

Szkoda, że kiedyś dobry lekarz, dziś nie ma czasu dla pacjenta i liczy się tylko kasa.

Moja córka miała operację na laryngologi ( uszy , gardło) i tak się złożyło , robił ją pan ordynator w asyście swojej zastępczyni i niestety nie dowiedziałam się nic co dalej .Powiedziano mi tylko , że wszystko jest ok i nic poza tym . Mam się zgłosić do kontroli ale nawet nie wiem kiedy bo nawet nie raczył ze mną porozmawiać o wszystko musiałam pytać innych lekarzy . Katastrofa nie polecam !

Witam -Nie polecam nikomu tego lekarza tylko tyle moge napisac reszte pozostawiam waszej opinii

Kilka lat temu leżałem na odziale u dr. Dobrosia. Robił mi zabieg. Jak dla mnie rewelacja, wszystko sie szybko wygoiło i od tego czasu nie mam problemów z gardłem. Żona miała problem z nawracającym zapaleniem ucha, była u dwóch laryngologów którzy przepisywali specyfiki które nic nie dawały. Dopiero prywatna wizyta u dr. Dobrosia przyniosła efekt. Wszystko trwało ok. 50 minut, czyszczenie uszu i do tego żona dostała jakiś specyfik. Od 2 lat zero problemów. Może nie jest człowiekiem rozgadanym i wylewnym, ale napewno jest wysokiej klasy fachowcem.

Popieram przedmówców, nikomu nie polecam tego lekarza ! Totalna zlewka warta 90 zł, nie miał nawet czasu i ochoty wysłuchać historii choroby !