lekarz Urszula Sydor

2,6
2,4
2,5
2,6

Omijajcie tego człowieka szerokim łukiem!!! Mimo prywatnych wizyt i innych tzw. „ bonusów” ( człowiek uczy sie na błędach) spędziłam z 1,5 rocznym synem przez ta „ panią doktor” 2 miesiące w szpitalu- dwa niepotrzebne zabiegi w znieczuleniu ogólnym, pare antybiotyków dożylnych itd. Sp. Dr Borowiec ( Nowy Sącz) nie chciał komentować- wyleczył nas w jeden dzień. Stosunek do ludzi, chorych , pielęgniarek- poniżej jakiejkolwiek przeciętnej. Zdecydowanie odradzam

ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Poszedlem do tej Pani z ropnymi nalotami na gardle. Zdiagnozowano u mnie angine i dostalem antybiotyk. Wizyta bardzi szybka, 5 minut - koszt 90zl. Antybiotyk bralem 5 dni bez zadnego skutku. Wreszcie bylem w takim stanie ze trafilem do szpitala na oddzial zakazny. Okazalo się ze mialem mononukleoze na ktora nie dzialaja antybiotyki. Dopiero lekarze w szpitalu potrafili zlagodzic moj nieziemski ból. Podsumowując, odradzam zdecydowanie, ta Pani stawia złe diagnozy a wizyta jest bardzo droga. Stosunek ceny do jakosci - tragiczny

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

podczas wizyty odniosłem wrażenie ze chodzi tylko o kasę najlepiej jak by przyjść parę razy i zostawić jak najwięcej pieniędzy byłem chory a nie dostałem nawet zwolnienia interesowało ją tylko czy zdążę po pracy na następną wizytę jak w takim stanie można pracować.Nigdy tu nie wrócę

Wspomniana pani doktor,uratowała słuch mojemu ośmiomiesięcznemu synkowi,a starszemu życie.Starszy zemdlał w domu(miał 18 lat)lekarze z pogotowia stwierdzili że czegos się naćpał a pani doktor w szpitalu na neurologi że ma padaczkę.Było już bardzo zle gdy trafiliśmy do laryngologa,czyli do tej pani doktor.Bezbłędnie rozpoznala zapalenie zatok klinowych.Dzis syn cieszy sie zdrowiem tylko dzięki niej.

Lekarka, która raz uratowała mi życie. Już byłam praktycznie nieprzytomna jak mnie do niej zawieziono gdyż przez pół roku nikt nie umiał mi wystawić prawidłowej diagnozy. Ona zrobiła to odrazu. Co do RTG to też się naprawdę dobrze zna. Moją mame też doprowadziła do operacji i też była zadowolona. Osobiście uważam ją za miłą osobę;]

Nie rozpoznała u syna znajomych chłoniaka z przerzutem do gardła, na powiększony migdał go leczyła, z resztą zlewała bo leczyła to za dużo powiedziane... sprawa nadaje się do nagłośnienia, takich to "specjalistów" Tarnów posiada, straszne:(

Co prawda byłam u tej kobiety /bo nie można Jej nazwać lekarzem/ z moim dzieckiem już parę lat temu ale nigdy nie zapomnę tych wizyt .Kobieta ta leczyła mojego syna na zapalenie ucha /które nigdy chore nie było/chyba 4 różnymi antybiotykami.Uszy dziecka były zdrowe gdyż w tym samym czasie udałam się do innego lekarza niestety w tej chwili już nie żyjącego .A tej kobiety nie polecam nikomu.

Uwaga! Nie podważam kompetencji pani dr jako lekarza, natomiast jako osoba hmm nie chcę tutaj obrazić pani dr, ale jest dziwna i to baardzo lekko powiedziane.. Mój mąż pracuje jako przedstawiciel i pani dr proszę sobie wyobrazić wypisuje bardzo dwuznaczne smsy, bardzo często i również w nocy o 2 godzinie!!! Tj nienormalne! Bałabym się pójść do takiego specjalisty..

Dzięki trafnej diagnozie,prawdopodobnie uratowała życie mojemu wnusiowi.Inni nie mogli sobie poradzić.Polecam.

Byłam u niej tylko raz z dzieckiem, kilka lat temu, więc trudno kogoś prawidłowo ocenić po jednorazowym kontakcie. Wrażenia miałam jednak jak najbardziej pozytywne, przyjęła nas, choć była już znacznie po godzinach przyjęć (było późne popołudnie), a jeździliśmy wtedy po całym Tarnowie z płaczącym dzieckiem i wszyscy odmówili nam przyjęcia. Podczas wizyty była dla nas miła, choć dziecko było trudne w kontakcie z lekarzami. Do leczenia podeszła raczej nierutynowo, bo dość długo przyglądała się dziecku, zanim zdecydowała się na diagnozę, leki też dobrze dobrała, bo pomogło od razu i nawet wizyta kontrolna nie była potrzebna. Choroba nigdy już nie nawróciła.