lekarz Artur Łukasiewicz

3,1
3,5
3,5
3,3

Wszystko super załatwione z Panem Łukaszem, bardzo uprzejmy i szybko działający :) polecam go bardzo serdecznie

Jestem zadowolony - długie i uporczywe płukanie ucha zrobione fachowo i z fajnym podejściem, następna wizyta dotycząca bezdechu, od razu konkretna diagnoza plus skierowania na badania. Polecam.

Chodzę do dr Łukasiewicza z 3-letnim synkiem i jestem bardzo zadowolona. Na każdej wizycie przeprowadza dokładne badanie gardła, nosa i uszu. Nie przepisuje zbędnych leków, tylko jeden konkretny. Z czystym sercem mogę polecić tego doktora.

Bardzo kompetentny lekarz. Miły już drugi raz bardzo mi pomógł . Dokładny . Dobral mi antybiotyk odpowiedni i po 3 miesięcznej chorobie i leczeniu u innego lekarza, jak zaczęłam leczenie u doktora Łukasiewicza w końcu przeszło

Bardzo kompetentny lekarz. Miły już drugi raz bardzo mi pomógł .
Dokładny .

Przyszedłem z jednym zatkanym uchem, wyszedłem z zatkanym drugim. Zanosi się na to, że będę musiał znowu iść po skierowanie do laryngologa. Tym razem jednak ominę pana doktora szerokim łukiem.

eee..nie jest taki zły:) mało mówi,ale jak się zażartuje to wchodzi w gre:)ja byłam z synkiem 3 lata-zbadał delikatnie.był miły byłam te z jego pacjentka-dał mi bez problemu skierowanie do poradni szpitalnej, gdzie mógł zrobić kompleksowe badanie:) nawet go o to nie prosiłam:)

Lekarz DRAMAT! Brak kompetencji, nie wiedział co mówi, a tak naprawdę to ja mu podpowiadałam jakie podać leki i co dalej robić. Cierpię na nieżyt nosa i zatok, stwierdził, że tomograf zupełnie nie potrzebny. WYSTRZEGAJCIE SIĘ GO!!!!

http://forum.gazeta.pl/forum/w,92,91272149,91272149,DR_Lukasiewicz.html - nic dodać, nic ująć - swojego przypadku jako kolejnego nie ma sensu opisywać.