lekarz Artur Łukasiewicz

Laryngolog

Czytając opinie miałam wątpliwości czy pójść na wizyte z dzieckiem ale zaryzykowałam bo były tez opinie pozytywne. Kiedy weszłam do gabinetu zobaczyłam lekarza, który mi pomógł w czasie ciąży. Przyszłam na płukanie uszu z 3 latkiem i sprawdzenie migdałów. Uszy przepłukano syn naprawde siedział o dziwo jak na niego spokojnie. Pan doktor skończył ocenił migdały: powiększone ale nie jakos dużo. Nie mówił moze dużo ale uszy wypłukane migdały ocenione wiec ok. W sumie chodzi do przedszkola alergik astmatyk co sie wiec dziwić organizm sobie daje rade jakoś- uczy się walki z infekcjami. Na koniec syn pokazal mu dinozaura Pan Doktor uśmiechnął się zapytal czy może pogłaskać ... syn wogóle podziękował za przepłukanie uszu a na koniec gdy wyszliśmy z przychodni pomachał mu jak odjeżdżał po pracy... ja jestem zadowolona i w sumie to sam się umówie

Polecam Pana Doktora. Może nie mówi dużo, ale lekarz to nie speaker :D za to trafnie i bez zbędnych ceregieli stawia diagnozę!

NIE POLECAM!!! Trafilam do pana z szumami w uchu. Lekarz nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu, przepłukał mi uszy,skasował 140 zł za tą usługę, nie powiedział nic co dalej,gdy szumy nie przejdą. Pan bardzo małomówny!!!

NIE POLECAM!!!
Trafilam do pana z szumami w uchu.
Lekarz nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu,
przepłukał mi uszy,skasował 140 zł za tą usługę,
nie powiedział nic co dalej,gdy szumy nie przejdą.
Pan bardzo małomówny!!!

Wszystko super załatwione z Panem Łukaszem, bardzo uprzejmy i szybko działający :) polecam go bardzo serdecznie

Przyszedłem z jednym zatkanym uchem, wyszedłem z zatkanym drugim. Zanosi się na to, że będę musiał znowu iść po skierowanie do laryngologa. Tym razem jednak ominę pana doktora szerokim łukiem.

Jestem zadowolony - długie i uporczywe płukanie ucha zrobione fachowo i z fajnym podejściem, następna wizyta dotycząca bezdechu, od razu konkretna diagnoza plus skierowania na badania. Polecam.

Chodzę do dr Łukasiewicza z 3-letnim synkiem i jestem bardzo zadowolona. Na każdej wizycie przeprowadza dokładne badanie gardła, nosa i uszu. Nie przepisuje zbędnych leków, tylko jeden konkretny. Z czystym sercem mogę polecić tego doktora.

Bardzo kompetentny lekarz. Miły już drugi raz bardzo mi pomógł . Dokładny . Dobral mi antybiotyk odpowiedni i po 3 miesięcznej chorobie i leczeniu u innego lekarza, jak zaczęłam leczenie u doktora Łukasiewicza w końcu przeszło

Bardzo kompetentny lekarz. Miły już drugi raz bardzo mi pomógł .
Dokładny .

Lekarz DRAMAT! Brak kompetencji, nie wiedział co mówi, a tak naprawdę to ja mu podpowiadałam jakie podać leki i co dalej robić. Cierpię na nieżyt nosa i zatok, stwierdził, że tomograf zupełnie nie potrzebny. WYSTRZEGAJCIE SIĘ GO!!!!

eee..nie jest taki zły:) mało mówi,ale jak się zażartuje to wchodzi w gre:)ja byłam z synkiem 3 lata-zbadał delikatnie.był miły byłam te z jego pacjentka-dał mi bez problemu skierowanie do poradni szpitalnej, gdzie mógł zrobić kompleksowe badanie:) nawet go o to nie prosiłam:)