lekarz Bogusław Pacura

Laryngolog

3,2
3,2
3,4

NIE POLECAM! Skarżyłam się na zawroty głowy. Doktor przeczyścił mi uszy, gwałtownie dłubiąc ostrym narzędziem, jedno dodatkowo wodą. Podskakiwałam, bo bóle były nagłe i silne. Następnego dnia znalazłam krew na poduszce i skrzepy w uchu. Cała wizyta trwała 11 min, dostałam recepte na krople i dwa leki, z których jeden jest dla pacjentow z "osłabieniem pamięci i sprawności umysłowej, zaburzeniami krążenia mózgowego itp", a drugi na zawroty. Jestem do tyłu 200 zł (130 wizyta+70 leki), bo nie będę tego stosować. Udam się do innego specjalisty.

Leki, które wpisał Pan doktor nie były kompletnie na moje objawy . Po co komuś kto nie ma kataru - krople na udroznienie nosa, lek odkrztuśny - brak kaszlu, bądź podobnych objawów.

Byłem pacjentem doktora Pacury i jestem zadowolony z jego opieki i leczenia. Gość szuka przyczyny trudności i stara się pomóc choremu. Polecam. Zalecam też wszystkim mającym problem z górnymi drogami oddechowymi przestrzeganie zasad higienicznego trybu życia. Przy centralnym ogrzewaniu obowiązkowe nawilżanie powietrza.

Polecam.

Bardzo spokojny człowiek, usunął dziecku migdałka i podciął 2 pozostałe. Zabieg przeprowadzony w mojej ocenie fachowo, nie ma powikłań, goi się prawidłowo. Dziecko na drugi dzień po zabiegu wypisane do domu.

Bardzo miły kontakt. Spokój i cierpliwość w trakcie rozmowy. Trafne badania diagnostyczne i po zastosowaniu leczenia pozbycie się problemu zatok szczękowych, trwającego kilka lat.