lekarz Maria Foryś-Kuma

1,4
1,6
1,6
1,3

Zdecydowanie Nie Polecam. Starsza pani lekarz nie rozwija kompetencji. Jest nie uprzejma, wyśmiewna, ironiczna. Bardzo niekomunikatywna. Nie dociekliwa. W zasadzie nie wiem dalszego nie zmieni zawodu... Pani przyjmuje na NFZ na Skłodowskiej.

Nie przyjemna Pani doktor,odnosi się nie uprzejmie,wyniki badań które zostały przyniesione na płytce nawet nie zostały przegladniete.. odsyła do innych lekarzy zamiast zająć się problemem.. mówiąc ze ona nie widzi tutaj żadnego problemu i sugerując ze przychodząc zawrocilismy jej tylko głowę.. dziwie się ze takich lekarzy się jeszcze zatrudnia w placówkach.

Byłem dwa razy prywatnie ze zmianami w jamie ustnej. Za pierwszym razem dostałem leki i poinstruowano mnie że jak nie przejdzie mam przyjść drugi raz. No i przyszedłem na co lekarka powiedziała że nie wie co mi jest i nie jest w stanie mi pomóc. Skończyło się na wypisaniu recepty na leki bez recepty….

Totalna pomyłka,że tam trafiłem,tyle czekania na wizytę,a w gabinecie u pani doktor może 30 sekund ,nawet nie dostałem zaświadczenia o przeprowadzonym badaniu celem konsultacji.Pani doktor powiedziała że nie wie po co do niej przyszedłem.Szkoda czasu i nerwów,a nie wierzyłem tym wszystkim opinią ,gdzie indziej było zupełnie inaczej ,nie polecam.

Dramat a nie lekarz. Na szczęście chodzę tam raz na kilka lat w ramach badań okresowych. Wizyta u niej to bardzo nieprzyjemne uczucie. Zero higieny, rękawiczek, jeden wziernik do obu uszu, kto wie czy to czyste... Poczeka, wejdzie, nazywa się, usiądzie. Taki jest stosunek tej pani do pacjenta. Nie polecam

Dramat a nie lekarz.
Na szczęście chodzę tam raz na kilka lat w ramach badań okresowych.
Wizyta u niej to bardzo nieprzyjemne uczucie.
Zero higieny, rękawiczek, jeden wziernik do obu uszu, kto wie czy to czyste...

Nie polecam

Nieuprzejma, arogancka. Najlepiej jakby się nie musiała ruszać z fotela. Wizyta 3 minuty Nigdy więcej

Nigdy więcej

Brak kompetencji. Na rtg wyszły zacienia na szyi, zostałam skierowana do otolaryngologa. Pani doktor nie włączyła nawet płytki ze zdjęciem twierdząc , że to na pewno artefakty i nic mi nie jest.

Masakra. Wizyta trwała 3 min max. Doktor o ile można ją tak nazwać stwierdziła ,, nie wiem co Pani dolega” bez żadnych pytań, pomijajac ton głosu i zainteresowanie …

Jeśli chodzi o wizytę trwała może kilka minut , uprzejmości zero, zero profesjonalnego podejścia do pacjenta , wszystko na pośpiech, na twierdzenia pacjenta odpowiedz była żeby nie przesadzał. Nie polecam , jedna z najmniej przyjemnych wizyt.

Nie uprzejma kobieta na starcie wizyty wyskoczyla z pytaniem 'po co do niej przyszlam?' (Dodam ze mam uraz nosa) w szpitalu dali skierowanie do laryngologa wiec jedyny lekarz jaki byl z mozliwie wczesnymi terminami na NFZ w przychodni na ul. Skłodowskiej to wlasnie ta Pani. Podczas wizyty narzekala ze ma malo płacone za poszczegolne usługi , do sciagniecia szwów zabierala sie jak by nie wiedziala od czego zaczać dodatkowo nie zbadala czy wszystko z nosem jest w porzadku. Z calego serca odradzam wizyty u tej Pani.