lekarz Maria Foryś-Kuma

1,4
1,6
1,6
1,3

Moja opinia jest niska, ponieważ nie takiej fachowej opinii spodziewałem się od specjalisty. Od dłuższego czasu zmagałem się z problemami z przełykaniem i bezdechem sennym (chrapaniem również). Poszedłem do Pani doktor, która sprawdzila i stwierdziła że moje migdałki to "taka uroda" i jak będą problemy to przepisze antybiotyk, natomiast komentarz krzywej przegrody- nie ruszalaby tego bo może być jeszcze gorzej. Nie polecam, wręcz odradzam. Opinia innych dwóch otolaryngologow była jednoznaczna: pilny zabieg usunięcia migdałków z podejrzeniem onkologicznym przez asymetrię. Gdyby nie dobre moje serce to bym zaskarżył panią Doktor za ...

Gdyby nie dobre moje serce to bym zaskarżył panią Doktor za te błędy i niekompetencje.

Nie zgadzam się z powyższymi opiniami, Pani doktor poświęciła mi sporo czasu, wyjaśniła wszystko, odpowiedziała na każde zadane pytanie. Jak dla mnie godna polecenia.

Żałuję, że poszedłem na konsultację. Nieprzyjemna, chamska i pogardliwa kobieta. Dodatkowo błędna diagnoza. Nie polecam tej lekarki - przyjmuje w Przychodni przy Skłodowskiej-Curie.

Wizyta u Tej pani doktor to pomyłka, która nie powinna miec miejsca. Skierowanie wystawione jako pilne, 4 dni bólu ucha, swieta w łózku. Opinia powalajaca, nic złego sie nie dzieje, bo nic nie widać. Zero skierowania na inne badanie, zero zalecen, nic. Za to pani doktor wypacykowana, jak na Wszystkich Świętych staruszki, biurko pełne lakierów do paznokci etc.

Nie polecam a wręcz przestrzegam. Zero podstawowej wiedzy. Błędna diagnoza a co za tym idzie zbędne wydatki na leki w kwocie 200zł. Uważajcie to zły lekarz!!!!!!!!!!!!!! Nie dosyć że nie pomogła to jeszcze zaszkodziła!!!!!!!!!!!!!

jednym słowem nie polecam jezeli chodzi o wyzyte prze NFZ, totalne zbagatelizowanie problemu, pani doktor dala mi do zrozumienia, ze wymyslilam sobie problem, nie podiela w zwiazku z tym zadnych kroków, zero badan, nic...

Idealny lekarz na badania profilaktycznie - nie nadaje się na leczenie nietypowych schorzeń.