lekarz Monika Jezierska-Kazberuk

Internista

Pierwszy raz trafiłam do Pani Doktor w stanie fizycznego i psychicznego załamania z uwagi na odrę. Pani doktor nie tylko wykazała się znajomością sprawy i właściwą diagnozą, natomiast potrafiła z empatią przekonać, że z tego da się wyjść, co zrobić, aby i ja i rodzina czuli się bezpieczni. Polecam, takich lekarzy obecnie jest bardzo mało.

Lekarz z powołania! Troche taki dr House :)

Lekarz z powołania! Troche taki dr House :)

wizyta w luxmedzie na Wadowickiej, doktor Kazberuk była chyba najlepszym internistą tam, wyleczyła mnie z anemii, zawsze miała doskonałe podejście do pacjenta, a teraz gdzieś znikł, a luxmed robi się kołchozem

Pani Monika jest moim lekarzem od wielu lat. Nie spotkałam tak uprzejmego, a jednocześnie naprawdę znającego się na tym co robi specjalisty. Teraz ciężko o takich lekarzy. Pani Monika w razie potrzeby potrafi nie tylko wypisać receptę i wytłumaczyć chorobę, potrafi też rozmawiać.

Bardzo się cieszę że trafiłem na Panią doktor teraz już dopóki tak będzie podchodzić do pacjentów, bede do niej chodził.

Wciąż poszukujesz "Internista Kraków"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27