lekarz Monika Kacperska

Pediatra

Najlepsza doktor jaką poznałam!!! Doskonale diagnozuje, anielska cierpliwość i do dzieci i do rodziców ;-) Nigdy nie odmówiła pomocy, zawsze staje na wysokości zadania. Polecam bardzo serdecznie... :-)

Anioł a nie lekarz! Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona że trafiliśmy z Synem właśnie do Pani Doktor Moniki. Jest cudownym, ciepłym człowiekiem a przy tym lekarzem, który wie jak leczyć. Dziękujemy za opiekę Pani Doktor ;)

Lekarz z powołania!!Miła, sympatyczna!!moje dziecko Ją uwielbia!trafne diagnozy!Antybiotyk tylko w ostateczności!Opowiem pewną historię: moje dzieciątko nie chciało jeść (wiek ok 12 m-cy)strasznie się tym denerwowałam, wszyscy do o koła mnie uspokajali, że nie tylko moje dziecko jest niejadkiem. Zmartwiona zadzwoniłam do Pani doktor i opowiedziałam co mnie niepokoi i ile tak naprawdę Je moje dziecko. A Ona zaproponowała przyjęcie na oddział szpitalny w celu obserwacji. Zleciła wszystkie możliwe badania, szukała przyczyny...aż znalazła...Jest bardzo zaangażowanym lekarzem. Warto oddać dziecko w ręce Pani doktor (z mężem bardzo jej ufamy)

Bardzo dobry lekarz dokładny miły szkoda tylko że tak ciężko się do niej dostać polecam rodzicom którzy mają dzieci świetny pedjatra

świetna Pani Doktor zawsze znajdzie czas dla swoich małych pacjentów rzetelna i dokładna szybko zwalcza choroby dziecka cierpliwa i rodzic świetnie rozumie tłumaczenie choroby