lekarz Monika Kacperska

Najlepszą doktor jaką znam!!! super podejście do malucha.Dziękuję za prowadzenie leczenia mojej córeczki mama Juli R.

Lekarz z wielkim sercem do maluchów. Prawdziwa lekarka z powołania. Czy wizyta prywatna czy Państwowa takie same perfekcyjnie podejście i wytłumaczenie choroby.

super lekarz czy prywatnie czy państwowo taka sama obsługa

super lekarz czy prywatnie czy państwowo taka sama obsługa

Z czystym sumieniem polecam dr Kacperską. Kompetentna, szczera, z czuloscia podchodzi do dziecka i dokladnie analizuje i tlumaczy chorobe i przebieg leczenia. Najlepszy pediatra jakiego znam!!!

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor, na którą już któryś raz trafiłam i za każdym razem jestem pełna podziwu dla podejścia do małego pacjenta, dla cierpliwości do rodzica, profesjonalizmu przy każdym badaniu i ciepła bijącego od lekarskiego serca :)

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta po prostu rewelacja .Polecam i bardzo dziękuję za leczenie mojego synka.Mama Wojtusia S.

Świetny specjalista, więcej takich powinno być, rewelacyjne podejście do dzieci. Zawsze trafiona diagnoza i szybko wyleczona choroba. Zdecydowanie polecam.

Zalecone leczenie jest zawsze skuteczne, choroba jest szybko zwalczona. Zdecydowanie polecam!

Wszystko czego chciałam się dowiedzieć o chorobie dziecko w zupełności zostało mi wyjaśnione dziękuje.

Polecam bardzo więcej takich lekarzy

Polecam bardzo więcej takich lekarzy