dr n. med. Monika Morawska-Kochman

Laryngolog

Rewelacja pod każdym względem. Rzeczowość, zaangażowanie i pełna kompetencja, bazujaca na gruntownej wiedzy i dużym doświadczeniu.

Pani doktor to wspamniały lekarz i człowiek. Bezinteresowna, z poczuciem humoru, serdeczna. Bylismy z synkiem po jej opieka w szpitalu, gdzie mial robiony drenaz uszu. Pani doktor mimo natloku obowiazkow zawsze znalazla czas by sie nami zajac. Zawszedoradzi z pełnym profesjonalizmem. Polecam ja z czystym sumieniem

Pani doktor jest przecudownym człowiekiem i rewelacyjnym specjalistą. Ma świetne podejście do pacjenta (do dzieci również!), zawsze tłumaczy metody leczenia i łączy je z innymi schorzeniami. Dwukrotnie operowała moją córkę-drenaż uszu, już wtedy wiedziałam, że moje dziecko jest w bardzo dobrych rękach. Nareszcie spotkałam lekarza, do którego mam ogromne zaufanie, a wielu specjalistów odwiedziliśmy diagnozując córkę.Serdecznie polecam!Miło spotkać lekarza,mającego tak ogromne serce i wiedzę-niezwykłe połączenie!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Wrocław"?

dr
Krystyna Frączkowska