dr Norbert Foltyński

Urolog

Witam na mojej stronie. Jestem urologiem i prowadzę prywatny Gabinet Urologiczny oraz pracuje w Oddziale Urologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr.2 w Jastrzębiu Zdroju.

W gabinecie urologicznym wykonujemy diagnostykę chorób układu moczowego oraz płciowego u mężczyzn. Zajmujemy się także leczeniem zaburzeń potencji, dysfunkcji seksualnych.

Poświęcę Państwu całą swoją uwagę i umiejętności by właściwie rozpoznać i skutecznie wyleczyć Państwa dolegliwości. Zapewniamy dyskrecję...

Miła i uprzejma wizyta z pomocnymi radami,lekami i zaleceniami.Polecam i ja napewno mam już rzetelnego doktora.

Nie zawiodłem się na doktorze.Problem częsty w moim wieku z prostatą ,ale dobrze i szybko zdiagnozowany i szybkie leczenie z dobrym efektem.Konkretną diagnoza i leczenia.Dobry kontakt i rzetelnie odpowiada na pytania.

Doktor zaskoczył mnie podejsciem do choroby-miły,uprzejmy.Szybka diagnoza i zabieg.Troche się bałem bo jednak usłyszeć złą diagnoze to szok.Ufam mu i polecam innym pacjentą.

Rzetelny.kompetentny i przede wszystkim pomógł mi w dolegliwościach .Jestem zadowolony z leczenia ambulatoryjnego i tego w szpitalu .bardzo dziękuję i polecam

Bardzo miły i rzetelny doktor.Byłem z tata i jestem bardzo zadowolony bo wytłumaczył mi i tacie wszystko,dał leki,które zmniejszyły objawy.Polecam

Wciąż poszukujesz "Urolog Jastrzębie-Zdrój"?

Gabinet Urologiczny Andrzej Krentorz
Osińska 27a
Żory
Gabinet Urologiczny-NZOZ "Zofiówka-Honestus"
Wodeckiego 21
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kuczera Rafał
Franciszka Chrószcza 31 A
Rybnik
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Na Rondzie"
ulica Aleja Wojska Polskiego 3c
Żory