dr Norbert Foltyński

Urolog

Witam na mojej stronie. Jestem urologiem i prowadzę prywatny Gabinet Urologiczny oraz pracuje w Oddziale Urologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr.2 w Jastrzębiu Zdroju.

W gabinecie urologicznym wykonujemy diagnostykę chorób układu moczowego oraz płciowego u mężczyzn. Zajmujemy się także leczeniem zaburzeń potencji, dysfunkcji seksualnych.

Poświęcę Państwu całą swoją uwagę i umiejętności by właściwie rozpoznać i skutecznie wyleczyć Państwa dolegliwości. Zapewniamy dyskrecję...

Miałem problem z oddawaniem moczu i doktor mi bardzo pomógł.Bałem się iść do lekarza ale naprawde miły człowiek,wszystko wyjaśnił na temat prostaty,włączył leki a co najwazniejsze pomógł.Polecam

Godny polecenia lekarz. Trafiłem przez przypadek z prostatą i się nie zawiodlem. Uprzejmy i mily.

jak będę dużym chłopcem, (przyjdzie mi na to poczekac), też będę się tu leczyc. I już teraz rezerwuje wizytę z 20 letnim wyprzedzeniem. W sumie tak trzeba.

Rzetelny lekarz który mnie pozytywnie zaskoczył.Uprzejmy.Kompleksowa wizyta z wytłumaczeniem choroby -powiekszonego gruczołu krokowego.Teraz się dużo o tym mówi a mimo wszystko miałem opory żeby sprawdzic czy wszystko jest w porządku.Polecam.

Rzeczowy,konkretny,miły i widać w nim chęć pomocy.Nie traktuje pacjenta jak intruza a przede wszystkim wysłucha i leczy.Polecam z czystym sumieniem.

Miły,uprzejmy ,ma czas dla pacjenta.Jestem bardzo zadowolony z wizyty.Przede wszystkim znalazł przyczyne dolegliwości i wyleczył.

Wielkie podziękowania dla tego specjalisty.Wcześniej nie wiedziałem co robić ,doktor mi pomógł.dziękuje.Więcej takich lekarzy.