lek. dent. Olaf Bronowicz

Doktor Bronowicz jest świetnym specjalistą, ma bardzo dobre podejście do pacjentów i profesjonalnie wykonuje swoje usługi. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i polecam innym. P.S. A ci, co tak oczerniają doktora Bronowicza czemu nie podają swoich danych, tylko figurują jako ANONIMOWI? Niech mają odwagę powiedzieć wprost, co myślą. Dla mnie to TCHÓRZE!

Odradzam. Wizyta grozi utratą zębów i pieniędzy.

Odradzam. Wizyta grozi utratą zębów i pieniędzy.

Doktor Bronowicz to bardzo dobry i kompetentny specjalista.Od kilku lat jesteśmy pod opieką doktora i nie mamy żadnych zastrzeżeń,ma bardzo dobre podejście do pacjentów także do dzieci (leczy trójkę moich synów).Zwiedziłam kilka gabinetów stomatologicznych i muszę zaznaczyć że z pana doktora Bronowicza jestem bardzo zadowolona i polecam ten gabinet.

To oszust, który pobiera zaliczki i nie wykonuje usługi. Nie chce wystawiać rachunków. Bardzo niechlujny. Każdy leczony przez niego ząb z akilak tygodni jest do poprawy lub co gorsza usunięcia. Jego protetycy nie mają żadnych kwalifikacji.

To oszust, który pobiera zaliczki i nie wykonuje usługi.
Nie chce wystawiać rachunków.