lekarz Olgierd Stachura

Chirurg ogólny

Dobry lekarz. Brakuje mu tylko czasu, ale to zrozumiałe ze względu na ilość pacjentów którzy przychodzą do pana doktora. Mi wycinał znamiona na skórze. Zrobił to jak chirurg plastyk. Nie ma śladu po zabiegach. Zdecydowanie polecam.

Dlaczego figuruje jako chirurg ogólny według rejestru lekarzy - nie ma on żadnej specjalizacji. Ani z chirurgii ani z niczego innego.

Ciekawe dlaczego w poradni chirurgicznej w piątki zawsze są kolejki? Bo dr Stachura przyjmuje! To opinia sama w sobie.

Na dr.Stachurę pierwszy raz trafiłam w Tucholskiej Poradni Chirurgicznej.Miły,grzeczny,niema swojego EGO.Ze zrozumieniem wysłucha pacjenta,pomoże i da radę."Złota rączka"w przypadku usuwania znamion jak np.pieprzyk na moim policzku.Mojemu mężowi baaaarrrrrrdzo pomógł,wystawiając skierowanie na TK,konkretna diagnoza,bo nie wiadomo co by było.....gdyby nie reakcja Pana Dr.Jeżeli moja rodzina ma jakieś problemy zdrowotne,to tylko kieruje się do Tucholskiej Poradni Chirurgicznej,zawsze do dr.Stachury,bo ON na człeka działa jak balsam-z całego serduszka polecam pana dr.Stachurę i proszę nie opuszczczać Nas w Tucholi-serdecznie pozdrawiam.

szorstki,pragmatyczny.nastawiał mi zwichniety bark po wypadku-pełna profesja.polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Tuchola"?

Michał Molski

Szczecin

Michał Gaca

pl. Wolności 16
89-500 Tuchola

Szpital Tucholski Sp z o.o.
ulica Nowodworskiego 14-18
89-200 Tuchola