lekarz Patrycja Zabiegała

Pediatra

Wspaniala Pani doktor! Godna polecenia. Kontakt z dzieckiem jak i rodzicem rewelacyjny. Zawsze do dyspozycji. Jak nie osobiscie to przez tel. Diagnozy zawsze trafne.

Najlepsza Pani doktor jaka kiedykolwiek poznałam. Zawsze stadia trafne diagnozy. Nie leczy antybiotykami ,jeżeli nie ma takiej potrzeby. Z całego serca polecam

Z całego serca polecam

Pani Doktor jest wzorcem godnym do naśladowania dla innych lekarzy. Podejście do małego pacjenta i rodzica godne polecenia. Najlepszy lekarz w okolicy.

jestem z tej Pani doktor bardzo zadowolona. Wszystko rzetelnie tłumaczy, ma super podejście do dzieci. Pierwszy raz miałam styczność z Panią doktor w szpitalu, bardzo się nami interesowała i od tamtej pory do niej jeździmy, zawsze nam pomogła. Polecam!

Znakomity specjalista.Zawsze stawia trafne diagnozy.Leczy moje dzieci już od 3lat. Lekarz z podejściem do małego pacjenta. Każdy przypadek traktuje indywidualnie.Pełen profesjonalizm.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Żary"?

Szpital dziecięcy na Wyspie
Żary

Zawiszy Czarnego 12/35
68-200 Żary

Nowy Szpital Powiatu Krośnieńskiego Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne Krosno Odrzańskie
ulica Piastów 3
66-600 Krosno Odrzańskie