lekarz Patrycja Sapun

Pediatra

Wspaniala Pani doktor! Godna polecenia. Kontakt z dzieckiem jak i rodzicem rewelacyjny. Zawsze do dyspozycji. Jak nie osobiscie to przez tel. Diagnozy zawsze trafne.

Pani Doktor jest wzorcem godnym do naśladowania dla innych lekarzy. Podejście do małego pacjenta i rodzica godne polecenia. Najlepszy lekarz w okolicy.

Najlepsza Pani doktor jaka kiedykolwiek poznałam. Zawsze stadia trafne diagnozy. Nie leczy antybiotykami ,jeżeli nie ma takiej potrzeby. Z całego serca polecam

Z całego serca polecam

jestem z tej Pani doktor bardzo zadowolona. Wszystko rzetelnie tłumaczy, ma super podejście do dzieci. Pierwszy raz miałam styczność z Panią doktor w szpitalu, bardzo się nami interesowała i od tamtej pory do niej jeździmy, zawsze nam pomogła. Polecam!

Znakomity specjalista.Zawsze stawia trafne diagnozy.Leczy moje dzieci już od 3lat. Lekarz z podejściem do małego pacjenta. Każdy przypadek traktuje indywidualnie.Pełen profesjonalizm.

Mloda lekarka ktora chetnie pomaga mlodym pacjentom. Nie ignoruje tylko grzecznie wyslucha i co najwazniejsze stawia trafne diagnozy. Wypisuje antybiotyk tylko w razie koniecznosci. Super lekarz.

Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Nieważne czy przyjmuje prywatne, czy jest się pacjentem szpitala zawsze traktuje pacjenta tak samo.

Bardzo dobry lekarz. Empatyczna, wyslucha rodzica i dobrze zdiagnozuje dziecko. Wiele razy mi Pani doktor pomogla.