lekarz Paulina Godlewska

Endokrynolog

Na początku byłam zachwycona ale z czasem okazuje sie ze Pani doktor w ocenie stanu zdrowia porusza sie utartym szlakiem czyli zazwyczaj mowi ze przy takich i takich badaniach jest tak i tak i nie bedzie lepiej.Trzeba np .zniszczyc już tarczyce bo sie nie wyleczy ....Halo co to znaczy ..? Nie chce pozbawiać sie tarczycy do kończy życia ..!! Zwłaszcza ze Pani doktor oceniła sytuacje po5 miesiącach leczenia!! Pani doktor jest bardzo miłym i kulturalnym lekarzem i widać ze posiadała szczegółowo wiedzę medyczna akademicką ..absolutnie jest zamknięta na medycynę naturalna która często współdziała z medycyna akademicka .Niestety będę szukała innego lekarza który nie będzie mnie dołował i zanim zleci inwazyjne działania najpierw upewni sie ze naprawdę nie dało sie już nic zrobić!!!!!

Świetne podejście do pacjenta, niezwykle uprzejma i empatyczna. Zleca szereg dodtkowych badań,szczegółowo informuje o przebiegu leczenia i specyfice choroby. Byłąm u kilku endo ale niestety żaden do pięt nie dorasta Pani Godlewskiej.Polecam.

Bardzo kompententna lekarka. Wpadłam do niej po receptę i byłam zaskoczona jej kompleksowym podejsciem: badanie piersi, sprawdzenie wyników ginekologicznych, zlecenie badan, też ginekologicznych. Naprawdę bardzo miłe zaskoczenie! Polecam tę lekarkę.

Doskonała profesjonalistka, miła, , kompetentna

Doskonała profesjonalistka, miła, , kompetentna

fachowe podejście, kompleksowe badanie /nawet piersi co nie zawsze zdaża się u ginekologa? a tu endokrynolog!/, rzeczowo wszystko wytłunaczyła, przy tym niezwykle sympatyczna - jedyny minus? wizyta trwa długo - ale czy to minus dla chorego?

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Warszawa"?

CENTRUM MEDYCZNE CHAR-MED
LECZNICA RODZINNA "ALFA" M.Ciosek, J. Czarnecka-Mielczarek
Powstańców Warszawy 8
05-840 Brwinów
Niemcewicza 26 lok. 115
Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna dla Dzieci i Dorosłych lek.med. Zofia Komusińska-Biedermann
Gimnazjalna 5
34-500 Zakopane