Endokrynolog Warszawa

Endokrynolog Warszawa dr n. med. Norbert Gaweł

Chciałabym, aby wszyscy lekarze mieli tyle doświadczenia, wiedzy i empatii co p.Doktor. Jego diagnoza i leczenie uratowały mnie. Jego kompetencja idzie w parze z "ludzkim" traktowaniem pacjenta.
Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.

Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.

Opinia dodana przez: Małgorzata
Endokrynolog Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ginekolog położnik, Endokrynolog

wizyta już od 100

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama
Endokrynolog Warszawa lek. med. Ewa  Kaszuba Wojtachnio

Internista, Endokrynolog

wizyta już od 170

Prywatny Gabinet Lekarski
ul.Kolejowa 45 A lok.29

Tego doktora poleciło mi 2 znajomych. Od dłuższego czasu poszukiwałem dobrego endokrynologa, bo już nie miałem na nic siły i ledwie dawałem radę z codziennymi sprawami. Postanowiłem poszukać ratunku u dr.Rusinka. Byłem na wizycie na pocz.listopada. Pozytywnie zaskoczyła mnie nie tylko sama osoba lekarza- bardzo cierpliwy,wnikliwy i pełen empatii, jak i poziom profesjonalizmu.Byłem prywatnie w gabinecie na Kolejowej 45A/29 więc oczekiwałem lepszego standardu, niż w państwowych placówkach, gdzie do tej pory sie leczyłem, ale nie spodziewałem się,ze lekarz poświęci mi ponad godzinę i odpowie na każde moje pytanie i wątpliwość, dotyczące mojego schorzenia.Pan doktor dokładnie przeanalizował moje badania i dotychczasowe wyniki, pochylił się nad moimi dolegliwościami, wyciągnął zupełnie nowe wnioski, niż dotychczasowi lekarze, którzy probowali mnie leczyć.Konsultacja była kompleksowa i nie ograniczała się tylko do mojej tarczycy,ale objeła cały organizm.Okazało sie,że mam problemy jeszcze w paru innych obszarach, co żle wpływało na moje samopoczucie i na pracę tarczycy.Dostałem konkretne zalecenia i skierowanie na dodatkowe badania.Od miesiąca stosuję się do zaleceń i przyjmuję zapisane leki i nareszcie poczułem, że jest znacznie lepiej.Po prostu chce mi się żyć! Dlatego z czystym sumieniem polecam dr Janusza Rusinka, bo to wspaniały specjalista i niesamowity człowiek.Pomógł też mojemu ojcu, który od lat choruje na serce i ma problemy z nerkami. Jestem bardzo zadowolony! Dodaję opinię w kolejnym serwisie, żeby dotrzeć do większej liczby poszukujących osób.

Opinia dodana przez: S.Kasaban

wizyta już od 100

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Wspaniały lekarz. Uratował naszego przyjaciela, a teraz ja miałam okazje się przekonać o profesjonalnym podejsciu pana doktora.
Przesympatyczny w kontakcie z pacjentem. Poświęca dużo czasu pacjentowi, wszystko tłumaczy. Gorąco polecam. Elżbieta Nowicka

Opinia dodana przez: Elżbieta

ulica Zamiejska 17

Wybitny specjalista, cierpliwa i empatyczna. Bez względu na ilość zapisanych pacjentów, nikomu nie odmawia pomocy.
Bardzo polecam tego lekarza.

Bardzo polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29

Bardzo dobry lekarz.Poświęcił mi dużo czasu,tyle ile potrzebowałam by wyjaśnić wszystkie moje niepewności.Wyjaśnił szczegòłowo przyczyny moich dolegliwości.A tam gdzie nie mògł dać jednoznacznej odpowiedzi,skierował na bardziej szczegòłowe badania zamiast z gòry przepisywać leki,ktòre bez zbadania przyczyny mogłyby jedynie zaleczać,uciszać symptomy.

Opinia dodana przez: Magda

Endokrynolodzy w Warszawie