Endokrynolog Warszawa

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Endokrynolog Warszawa dr n. med. Norbert Gaweł

Chciałabym, aby wszyscy lekarze mieli tyle doświadczenia, wiedzy i empatii co p.Doktor. Jego diagnoza i leczenie uratowały mnie. Jego kompetencja idzie w parze z "ludzkim" traktowaniem pacjenta.
Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.

Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.

Opinia dodana przez: Małgorzata
Endokrynolog Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Wspaniały lekarz. Uratował naszego przyjaciela, a teraz ja miałam okazje się przekonać o profesjonalnym podejsciu pana doktora.
Przesympatyczny w kontakcie z pacjentem. Poświęca dużo czasu pacjentowi, wszystko tłumaczy. Gorąco polecam. Elżbieta Nowicka

Opinia dodana przez: Elżbieta

ulica Zamiejska 17

Wybitny specjalista, cierpliwa i empatyczna. Bez względu na ilość zapisanych pacjentów, nikomu nie odmawia pomocy.
Bardzo polecam tego lekarza.

Bardzo polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29

Bardzo dobry lekarz.Poświęcił mi dużo czasu,tyle ile potrzebowałam by wyjaśnić wszystkie moje niepewności.Wyjaśnił szczegòłowo przyczyny moich dolegliwości.A tam gdzie nie mògł dać jednoznacznej odpowiedzi,skierował na bardziej szczegòłowe badania zamiast z gòry przepisywać leki,ktòre bez zbadania przyczyny mogłyby jedynie zaleczać,uciszać symptomy.

Opinia dodana przez: Magda

Krzysztof Giejda

Internista, Endokrynolog

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Omulewska 27

Bardzo dokładny i konkretny. Szybko i sprawnie stawia diagnozę, jak również dobrze dobiera dawki leków. Jest kontaktowy, uprzejmy i stara się naprawdę pomóc. Polecam.

Opinia dodana przez: kasia

Endokrynolodzy w mieście Warszawa