dr Paweł Bąk

Ortopeda

Pan dr Bąk jest dość nieuprzejmym lekarzem, nie dość że przy każdej wizycie nie do końca znał stan mojego zdrowia i wypytywał na każdej wizycie o to samo, to dodatkowo nie oszczędzał sobie obraźliwych komentarzy. Na pytanie czy można wykonać zalecaną operację na NFZ prawie zabił mnie wzrokiem.

Za każdym razem kiedy będę wkładać obuwie będę wspominać i dziękować Bogu że los spotkał mnie z dr.Bąkiem który potrafił zrobić to z moją stopą co inni lekarze mieli duże wątpliwości.Zrobił to w sposób bardzo profesjonalnie i do tego z opiekunczą troskliwoscią.Nie jestem ze Szczecina a z drugiego końca Polski lecz na każdy mój telefon dr.Bąk odpowiadał i udzielał porad telefonicznie bezinteresownie. Dziekuję Ci doktorze i życzę wszystkim cierpiącym żeby spotkali na swojej drodze takiego fachowca.A teraz lecę na tańce i serdecznie pozdrawiam Bogusia z Kielc I

I

Pełen profesjonalista! Ogromna wiedza i natychmiastowe przejście do leczenia. Osobiście wykonywał wszczepienie implantu w stopy. Operacja przebiegła bez żadnych komplikacji i bardzo szybko się zagoiło. W dodatku Pan Paweł jest bardzo sympatycznym i troskliwym ortopedą. Gorąco polecam!

Lekarz ortopeda, którego gorąco polecam. Młody, dobrze wykształcony, przechodzi od razu do meritum sprawy. Zabiegi planuje z bardzo dużą precyzją. Tłumaczy dokładnie pacjentowi co, jak i dlaczego taki zabieg proponuje a nie inny. Uprzejmy, uśmiechnięty aż miło. Wiek pacjenta nie jest dla niego granicą. Jestem pacjentką z RZS em i zdaję sobie sprawę jak dużo trudu i precyzji wykonał przy moich operacjach. Dziękuję Panie Doktorze za wszystko. Dzięki Panu mój komfort życia jest luksusowy za co serdecznie dziękuję.

Świetny, młody, rzeczowy lekarz, operował mnie na haluksy. Nie cierpiałam z bólu .Gorąco polecam paniom które się boją je zoperować.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Szczecin"?

Przychodnia Stoczniowa
Dubois