dr Paweł Bąkdr Paweł Bąk - zdjęcie profilowe

dr Paweł Bąk

Edukacja
Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Praktyka
Po stażu podyplomowym specjalizował się na Oddziale Urazowo -Ortopedycznym ...

Edukacja
Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Praktyka
Po stażu podyplomowym specjalizował się na Oddziale Urazowo -Ortopedycznym Specjalistycznego Szpitala im. A. Sokołowskiego – Szczecin Zdunowo. 31.03.2014 r. uzyskał tytuł specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Z Domem Lekarskim współpracuje od 2007 r., specjalizując się w chirurgii stopy i stawu skokowego. Od 2014 r. operuje także pacjentów po urazach na Oddziale Ortopedii w Szpitalu Powiatowym w Pyrzycach. Celem podniesienia kwalifikacji regularnie uczestniczy w wielu renomowanych kursach ortopedycznych w kraju i za granicą, między innymi we Włoszech, Francji, Szwajcarii, Holandii, Norwegii.

Przynależność do towarzystw
Jest członkiem PFAS – Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowego, Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, EFAS- European Foot and Ankle Society, Knee Surgery and Arthroscopy ESSKA.

Zainteresowania zawodowe:
1. Chirurgia stopy, korekcja nabytych i wrodzonych deformacji stóp (paluch koślawy),
2. Leczenie zmian zwyrodnieniowych palców stopy, paluch sztywny, aloplastyka,
3. Artroskopia stawu kolanowego,
4. Urazy sportowe stopy, stawu kolanowego,
5. Wykorzystanie czynników wzrostu w leczeniu schorzeń przeciążeniowych stawu kolanowego, skokowego, stopy.

Rewelacja! Chodziłam po lekarzach, wydałam całe setki, a do dr Bąka przyszłam raz. Fachowiec konkretny i zna się na rzeczy. Nie ściemnia, ale tłumaczy rzeczowo. Chce pomóc i robi to w profesjonalny sposób. Każdemu potrzebującemu porady ortopedycznej gorąco polecam.

Polecam Pana Doktora Bąka. Jest świetnym lekarzem i profesjonalistą. Jako jedyny trafnie wydał diagnozę, a bylam już u kilku ortopedów w mieście. Miły i konkretny. Bardzo dziękuję Panie Doktorze za pomoc.

Pragnę podziękować temu lekarzowi za operację którą przeprowadził w tym feralnym roku, może dzięki Niemu ten Rok do końca nie będzie taki pechowy. Operacja przebiegła pomyślnie, opieka w szpitalu i po wyjściu ze szpitala na wysokim poziomie. Leczenie nogi niestety jeszcze nie skończone gdyż od operacji minął miesiąc ale po opinii innych pacjentów widzę, że jestem w dobrych rękach. Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla tego godnego polecenia lekarza.

jesli miala bym przejsc nastepna operacje zdecydowanie chciala bym aby to on mnie operowal

Bardzo dobry ortopeda, mnie przywrócił do sprawności. Cierpliwy i dobrze tłumaczy. A najważniejsze, że faktycznie wyleczy. Bardzo profesjonalnie zajął się też dwoma innymi przypadkami urazów w rodzinie. I to wszystko w ramach NFZ.

godny polecenia , mimo iż ogólnie nie przepadam za lekarzami to tego zdecydowanie oceniam pozytywnie :)

Świetny diagnosta, choć młody facet. To lekarz, który faktycznie chce pomóc pacjentowi i bardzo się cieszę, że do Niego trafiłam. Niestety, nie miałam tego szczęścia wcześniej, a szkoda bardzo, bo dużo czasu mi przepadło i mogłam już dawno być zdrowa.

JEST TAKIM LEKARZEM O JAKIM MOŻNA TYLKO MARZYĆ,A TAKIEGO LEKARZA WARTO SPOTKAĆ NA SWOJEJ PRZYGODZIE Z MEDYCYNĄ.W/W OPINIE SĄ JAK NAJBARDZIEJ PRAWDZIWE- OBY TACY LEKARZE RODZILI SIĘ NA KAMIENIU- GODNY POLECENIA

Jedyny lekarz u którego czekając na swoją kolej nie irytuje mnie olbrzymia kolejka ludzi przed gabinetem, ponieważ wiem że mój czas nie będzie stracony. Lekarz, mimo młodego wieku czuły na problemy swoich pacjentów. Przeprowadza dokładny wywiad, wdraża leczenie, widać że korzysta ze wszystkich dostępnych mu środków aby pomóc w leczeniu. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile naprawdę jest potrzeba. Nie zdarzyło się abym wyszła z gabinetu niedoinformowana. Zdecydowanie podejście "jakościowe", a nie "ilościowe". Oprócz tego że jest kompetentny to jeszcze uprzejmy i bardzo sympatyczny. Bardzo polecam!

Kompetentny i wzbudza zaufanie - polecam!

Kompetentny i wzbudza zaufanie - polecam!