dr Paweł Kaczmarekdr Paweł Kaczmarek - zdjęcie profilowe

dr Paweł Kaczmarek

Psychiatra

Doświadczenie zawodowe zdobywał w SWZPZOZ w Gostyninie, Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Szpitalu Nowowiejskim, Oddziale Leczenia Nerwic w Komorowie. Ma 18-letnie doświadczenie w leczeniu zaburzeń psychicznych: depresji, nerwic, zaburzeń snu, psychoz i zaburzeń psychicznych wieku podeszłego. Zdobył rozległą wiedzę dotyczącą psychoterapii, którą wykorzystuję w pracy ze swoimi pacjentami.

pare miesięcy temu zgłosiłem się do tego lekarza i są już odczuwalne zmiany oczywiście na plus, wyniki leczenia są satysfakcjonujące, pozdrawiam

Namiar do Pana Dra dostałam od przyjaciółki, która sama była bardzo zadowolona z leczenia. Pan Dr prawidłowo zdiagnozował chorobę (poprzedniemu się nie udało), wzbudził zaufanie już na pierwszej wizycie. Jest bardzo zaangażowany i prowadząc wywiad dopytuje o wszystko wprowadzając jednocześnie elementy terapii. Znajduje czas nawet jeśli chcę się zapisać na ostatnią chwilę. Bardzo dba o to aby przepisywane leki były optymalnie dobrane nawet jeśli wiąże się to z próbowaniem różnych opcji. Zdecydowanie polecam! Wiem, że osoby którym już poleciłam tego lekarza też są bardzo zadowolone i wyraźnie już się zmieniło ...

Wiem, że osoby którym już poleciłam tego lekarza też są bardzo zadowolone i wyraźnie już się zmieniło ich podejście do wielu spraw (moje również).

U dra Kaczmarka lecze sie od jakiegos czasu i juz widze postepy. Jest kompetentnym i fajnym lekarzem. Rozumie moje problemy i zalezy mu aby mi pomoc. po wizytach u niego czuje sie lepiej i wiem co mam robic.

Do Pana Doktora trafiłam 7 miesięcy temu z polecenia koleżanki. Miałam wiele obaw przed pierwszą wizytą ponieważ nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z psychiatrą. Doktor okazał się bardzo dobrym specjalistą oraz życzliwym i miłym człowiekiem. Leczenie, mimo wielu niesprzyjających okoliczności ze strony życia, okazało się bardzo skuteczne. Zawdzięczam Panu Doktorowi powrót do normalności. Zawsze mogę liczyć na wsparcie w ciężkich chwilach.

Pana Doktora znam kilka lat. Jeżeli ktoś zdecyduje się na leczenie u psychiatry, ceni zaufanie do lekarza i obawia się kolejnego rozczarowania, to, moim zdaniem, powinien zwrócić się do tego lekarza. Jest najlepszy z wszystkich spotkanych przeze mnie psychiatrów (a było ich wielu).

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

Niekłańska 48 lok. 16
PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis