Paweł Kieres

Urolog

Lekarz godny polecenia. Mogę go polecić z całą odpowiedzialnością . Fachowość , uprzejmość , podejście do pacjenta to co Go cechuje .

Wreszcie od dwóch lat nie mam problemów urologicznych, z którymi zmagałem się dopóki nie trafiłem do doktora Pawła Kieresa. Panie Dokotorze-DZIĘKUJĘ!!! Jestem wreszcie prawdziwym mężczyzną!

Leczę się u pana doktora Pawła Kieresa od trzech lat i mam wiele uznania dla jego fachowości, podejścia do pacjentów i wielkiej kultury osobistej. Podczas mojego pobytu w szpitalu zlecił wszystkie potrzebne badania w celu postawienia prawidłowej i dokładnej diagnozy. Okazał też dużo cierpliwości i serdeczności.

Dr Kieres to profesjonalista ,kompetentny ,taktowny,po zabiegu interesował się stanem mojego zdrowia, skuteczne zalecenia ,zdrowie wraca ! Dziękuję doktorze !

Uważam, że lekarz ogólnie jest miły ale co do trafności w diagnozach słaby. W moim przypadku jego zalecenia nie pomogły.

Wciąż poszukujesz "Urolog Kielce"?

Szpital
Artwińskiego 3