Urolog Kielce

Leksowski Tomasz., lek. med. urolog
Jagiellońska 13
25-372 Kielce

Myślałem, że w moim wieku (21 lat) do urologa się nie trafia, niestety jakiś czas temu pojawił się bardzo bolący problem , myślałem , że samo przejdzie, ale z każdym dniem było coraz gorzej, jak mnie już przycisnęło do granic wytrzymałości poleciałem na początku do jakis 2 lekarzy. Nie wspominam wizyt u nich dobrze, dostałem masę piguł , jak chyba każdy facet byłem mocno zestresowany całą tą sytuacją, ponieważ nigdy nie byłem u urologa, niestety wizyty były bardzo nie przyjemne, ekspresowe a te lekarstwa kompletnie nic nie dały! Poleciałem w tamtym tygodniu do dr Leksowskiego i jestem bardzo zadowolony! Po pierwsze i najważniejsze wszystko już jest ok, lekarz jak się okazało postawił trafną diagnozę, po dniu leczenia już widziałem zdecydowaną poprawę, po drugie bardzo miły, pogodny człowiek, z racji tego, że panikowałem zadawałem mnóstwo pytań, doktor swobodnie i na luzie pogadał ze mną z 15 minut, uspokoił mnie, co było dla mnie bardzo ważne przez cały okres trwania leczenia. Teraz czuję się znakomicie i jeszcze raz chciałbym Panu Doktorowi bardzo podziękować!! Pozdrawiam serdecznie

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Wiem że dobrze trafiłam ! Lekarz mimo że młody to dobry w swoim fachu. Dokładnie tłumaczy, rysuje i sprawia że strach mija. Polecam tym co się boją i zastanawiają się czy wybrać doświadczenie starego fachowca czy powierzyć swoje zdrowie Komuś kto jeszcze nie popadł w rutynę.

Opinia dodana przez: Iwona

25-734 Kielce

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek, wspaniały chirurg urolog. Operował mojego męża. Brak mi słów uznania. Polecam wszystkim chorym.

Opinia dodana przez: Ewa Rychlewska-Pikulska

25-734 Kielce

Dr. Jarosław Jaskulski to znakomity specjalista urolog i wspaniały człowiek. Zetknąłem się z Nim jako pacjent w trakcie pobytu w Klinice Urologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Pomimo, że nie był On lekarzem bezpośrednio prowadzącym moje leczenie (prowadził je Dr. P.Klonowski, operował Dr. M. Obarzanowski) to w trakcie codziennych obchodów Dr. J.Jaskulskiego jako Kierownika Kliniki odnosiłem wrażenie, że zna każdego dnia najdrobniejsze szczegóły mojego leczenia. W bardzo profesjonalny a jednocześnie przyjazny, ciepły sposób informował o aktualnym stanie i kolejnych etapach leczenia. W przypadku ciężkiej choroby poczucie, że leczenie nadzoruje bezpośrednio Kierownik Kliniki ma ogromne znaczenie psychologiczne (potwierdzały to moje rozmowy ze współpacjentami, którzy miel te same odczucia). Dr. J. Jaskulski jest również świetnym Kierownikiem, personel Kliniki-pielęgniarki, pracownicy pomocniczy-są świetnie zorganizowani, uczynni, przyjaźni wprowadzając bardzo ciepłą atmosferę.
Dziękuję Dr. J. Jaskulskiemu i polecam Go jako wybitnego specjalistę.

Opinia dodana przez: Jaroslaw

Szpital św. Rafała na Czerwonej Górze

Kielce

Rewelacyjny lekarz, polece go wszystkim, konkretny, bardzo dba o swoich pacjentow.

Kielce

Lekarz godny polecenia. Mogę go polecić z całą odpowiedzialnością . Fachowość , uprzejmość , podejście do pacjenta to co Go cechuje .

Opinia dodana przez: Adam

25-734 Kielce

Lekarz dno!!! Zero kompetencji !!! Nie polecam urologii w Kielcach,skazali mojego męża na powolne umieranie ,mi chcieli nic zrobić !!!

Opinia dodana przez: Jakub

Czerwona Góra

Kielce

Ocena lekarza przez pacjenta jest czynnością bardzo odpowiedzialną. Dlatego nie powinna zawierać pochopnych stwierdzeń.

Doktora Sobańskiego znałem już od dawna. Niedawno zgłosiłem się ponownie z zapaleniem prostaty, co jest bardzo przykrą dolegliwością.Nie ukrywam, że byłem wręcz przerażony. Spokój lekarza, połączony z profesjonalną wiedzą, widoczną nawet dla profana, pozwoliła na uspokojenie moich rozdygotanych nerwów. Po zaordynowaniu leków poczułem się znacznie lepiej już po upływie kilku dni. Tutaj muszę dodać, że wcześniej leczył mnie tzw. lekarz rodzinny ze skutkiem zerowym. Teraz jestem po wizycie kontrolnej i jest wszystko na jak najlepszej drodze do pełnego wyleczenia.Podkreślam delikatność, widoczne na każdym kroku doświadczenie zawodowe i konsekwencję w postępowaniu. Skrupulatne prowadzenie kartoteki komputerowej, uzupełnia obraz nowoczesnego lekarza XXI wieku. Polecam wszystkim wahającym się wizytę u tego lekarza.

Wspaniały chirurg, urolog, onkolog.

Wspaniały chirurg, urolog, onkolog.
Dr. M. Obarznowski operował mnie w Swiętokrzyskim Centrum Onkologii ponad 6 tygodni temu przy zastosowaniu nowoczesnej metody laparoskopii.. Już w trakcie pobytu w szpitalu mogłem jako pacjent stwierdzić, że operacja została przeprowadzona perfekcyjnie – błyskawiczny powrót do dobrego samopoczucia, praktycznie zero bólu po zabiegu, żadnych powikłań, wyjście ze szpitala po 5 dniach od operacji !! Wyniki badań pooperacyjnych i mój aktualny stan zdrowia potwierdzają najwyższe kwalifikacje Dr. M.Obarzanowskiego. Tak przeprowadzony zabieg w przypadku mojej ciężkiej choroby stwarza na obecnym etapie ogromną szansę na pełne wyleczenie.
Dziękuje serdecznie Dr. M. Obarzanowskiemu i z pełnym przekonaniem polecam go jako najwyższej klasy urologa –chirurga i onkologa.

Opinia dodana przez: Jaroslaw

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy

Kielce

super lekarz. dba o dobro dziecka. fachowa informacja dotycząca choroby dziecka. polecam wszystkim. miły, sympatyczny człowiek.

Urolodzy w mieście Kielce