Filtruj terminy

Urolog, Chirurg ogólny

Leksowski Tomasz., lek. med. urolog
Jagiellońska 13
25-372 Kielce

Bardzo uprzejmy człowiek, ale co ważniejsze wiedza i doświadczenie jest u Pana doktora olbrzymie. Potrafi prowadzić wizytę, a człowiek jest w stanie zaufać. Obecnie jestem pod koniec leczenia i pod kontrolą Pana Leksowskiego. Polecam tego lekarza i jego umiejętności.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Jarosław Jaskulski

25-734 Kielce

Dr. Jarosław Jaskulski to znakomity specjalista urolog i wspaniały człowiek. Zetknąłem się z Nim jako pacjent w trakcie pobytu w Klinice Urologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Pomimo, że nie był On lekarzem bezpośrednio prowadzącym moje leczenie (prowadził je Dr. P.Klonowski, operował Dr. M. Obarzanowski) to w trakcie codziennych obchodów Dr. J.Jaskulskiego jako Kierownika Kliniki odnosiłem wrażenie, że zna każdego dnia najdrobniejsze szczegóły mojego leczenia. W bardzo profesjonalny a jednocześnie przyjazny, ciepły ...
Opinia dodana przez: Jaroslaw

dr n. med. Lech Sobański

Czerwona Góra

Kielce

Leczę się u doktora już dłuższy czas i mi pomaga.Bardzo dobry lekarz zawsze wszystko na spokojnie wytłumacz .Prawdziwy lekarz z powołania i z sercem
Opinia dodana przez: Emil

dr n. med. Piotr Chłosta

25-734 Kielce

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek, wspaniały chirurg urolog. Operował mojego męża. Brak mi słów uznania. Polecam wszystkim chorym.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Mieczysław Gałęzia

Zakład Leczenia Szpitalnego
Jagiellońska 13
25-838 Kielce

Jestem w 100% zadowolona.Pan doktor jest dobry w tym co robi,poza tym jest miłym uprzejmym i wyrozumiałym człowiekiem.Polecam każdemu kto poszukuje dobrego urologa

lekarz Przemysław Woźniak

Szpital św. Rafała na Czerwonej Górze

Kielce

Rewelacyjny lekarz, polece go wszystkim, konkretny, bardzo dba o swoich pacjentow.

Paweł Kieres

Kielce

Najlepszy lekarz z jakim miałam doczynienia. Wszystko wyjaśnione bardzo dokładnie, proces leczenia jak i operacji. Świetne podejście do pacjenta. Bardzo miły lekarz, pełen profesjonalizmu. Po roku szukania przyczyny co mi dolega przez innych specjalistów, trafiłam do Dr. Kieresa, który szybko i sprawnie znalazł problem i się go pozbył.
Opinia dodana przez: Klaudia

Piotr Stępień

Urolog dziecięcy

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy

Kielce

Wspaniały człowiek! Niesamowite podejście do dziecka, przemiła atmosfera, zero stresu dla dziecka, nawet podczas badania. Dokładne i rzeczowe omówienie problemu, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie.
Dawno nie spotkałam takiego lekarza...może nawet nigdy...

lekarz Paweł Klonowski

25-734 Kielce

Lekarz dno!!! Zero kompetencji !!! Nie polecam urologii w Kielcach,skazali mojego męża na powolne umieranie ,mi chcieli nic zrobić !!!
Opinia dodana przez: Jakub
Wspaniały chirurg, urolog, onkolog.
Dr. M. Obarznowski operował mnie w Swiętokrzyskim Centrum Onkologii ponad 6 tygodni temu przy zastosowaniu nowoczesnej metody laparoskopii.. Już w trakcie pobytu w szpitalu mogłem jako pacjent stwierdzić, że operacja została przeprowadzona perfekcyjnie – błyskawiczny powrót do dobrego samopoczucia, praktycznie zero bólu po zabiegu, żadnych powikłań, wyjście ze szpitala po 5 dniach od operacji !! Wyniki badań pooperacyjnych i mój aktualny stan zdrowia potwierdzają najwyższe kwalifikacje ...
Opinia dodana przez: Jaroslaw

Urolodzy w Kielcach