Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Urolog Kielce

- 22 lekarzy
+3 więcej

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
Wiem że dobrze trafiłam ! Lekarz mimo że młody to dobry w swoim fachu. Dokładnie tłumaczy, rysuje i sprawia że strach mija. Polecam tym co się boją i zastanawiają się czy wybrać doświadczenie starego fachowca czy powierzyć swoje zdrowie Komuś kto jeszcze nie popadł w rutynę.
Opinia dodana przez: Iwona

Leksowski Tomasz., lek. med. urolog
Jagiellońska 13
25-372 Kielce

Średnia ocen: 4,8/5
Bardzo uprzejmy człowiek, ale co ważniejsze wiedza i doświadczenie jest u Pana doktora olbrzymie. Potrafi prowadzić wizytę, a człowiek jest w stanie zaufać. Obecnie jestem pod koniec leczenia i pod kontrolą Pana Leksowskiego. Polecam tego lekarza i jego umiejętności.
Opinia dodana przez: Łukasz

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek, wspaniały chirurg urolog. Operował mojego męża. Brak mi słów uznania. Polecam wszystkim chorym.
Opinia dodana przez: Ewa
+1 więcej

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
Dr. Jarosław Jaskulski to znakomity specjalista urolog i wspaniały człowiek. Zetknąłem się z Nim jako pacjent w trakcie pobytu w Klinice Urologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Pomimo, że nie był On lekarzem bezpośrednio prowadzącym moje leczenie (prowadził je Dr. P.Klonowski, operował Dr. M. Obarzanowski) to w trakcie codziennych obchodów Dr. J.Jaskulskiego jako Kierownika Kliniki odnosiłem wrażenie, że zna każdego dnia najdrobniejsze szczegóły mojego leczenia. W bardzo profesjonalny a jednocześnie przyjazny, ciepły ...
Opinia dodana przez: Jaroslaw

Szpital św. Rafała na Czerwonej Górze

Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
Rewelacyjny lekarz, polece go wszystkim, konkretny, bardzo dba o swoich pacjentow.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Kielce

Średnia ocen: 4,7/5
Lekarz godny polecenia. Mogę go polecić z całą odpowiedzialnością . Fachowość , uprzejmość , podejście do pacjenta to co Go cechuje .
Opinia dodana przez: Adam

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Średnia ocen: 4,4/5
Lekarz dno!!! Zero kompetencji !!! Nie polecam urologii w Kielcach,skazali mojego męża na powolne umieranie ,mi chcieli nic zrobić !!!
Opinia dodana przez: Jakub

Czerwona Góra

Kielce

Średnia ocen: 4,3/5
Ocena lekarza przez pacjenta jest czynnością bardzo odpowiedzialną. Dlatego nie powinna zawierać pochopnych stwierdzeń.
Doktora Sobańskiego znałem już od dawna. Niedawno zgłosiłem się ponownie z zapaleniem prostaty, co jest bardzo przykrą dolegliwością.Nie ukrywam, że byłem wręcz przerażony. Spokój lekarza, połączony z profesjonalną wiedzą, widoczną nawet dla profana, pozwoliła na uspokojenie moich rozdygotanych nerwów. Po zaordynowaniu leków poczułem się znacznie lepiej już po upływie kilku dni. Tutaj muszę dodać, że wcześniej ...
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,1/5
Wspaniały chirurg, urolog, onkolog.
Dr. M. Obarznowski operował mnie w Swiętokrzyskim Centrum Onkologii ponad 6 tygodni temu przy zastosowaniu nowoczesnej metody laparoskopii.. Już w trakcie pobytu w szpitalu mogłem jako pacjent stwierdzić, że operacja została przeprowadzona perfekcyjnie – błyskawiczny powrót do dobrego samopoczucia, praktycznie zero bólu po zabiegu, żadnych powikłań, wyjście ze szpitala po 5 dniach od operacji !! Wyniki badań pooperacyjnych i mój aktualny stan zdrowia potwierdzają najwyższe kwalifikacje ...
Opinia dodana przez: Jaroslaw

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy

Kielce

Średnia ocen: 3,9/5
Polecam!!!!!! Fachowiec w 100%. Bardzo uprzejmy, miły, kompetentny. Dobry chirurg i urolog!!!!!! Ma podejście do dzieci!!!!!!
Opinia dodana przez: Anonim

Urolodzy w KielcachCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat