dr n. med. Mieczysław Gałęzia

3,2
3,5
3,6
3,3

Jestem w 100% zadowolona.Pan doktor jest dobry w tym co robi,poza tym jest miłym uprzejmym i wyrozumiałym człowiekiem.Polecam każdemu kto poszukuje dobrego urologa

Lekarza polecił mi znajomy po pierwszej wizycie byłem średnio nastawiony ale opinie mógł dopiero wyrazić po wykonanym usg na które umówiliśmy sie na inny dzień. Po USG dostałem skierowanie na Czerwoną Górę na operację. Stosunek dr Gałęzi do mnie i innych pacjentów na sali jest super. Ogólnie opinia w szpitalu wśród pracowmników i pacjentów jest super. Zabieg był wykonany bardzo szybko i profesjonalnie. POLECAM tego człowieka. Poprzednie opinie są śmieszne typu ze zle kogos potraktował. Wystarczy przyjść pod jego gabinet i zobaczyc ilu ma pacjentów. cały korytarz. Jest oddany swojej pracy!!!

Jest specjalistą wysokiej klasy.Korzystam z jego porad i leczenia i jestem zadowolony.Dr Gałęzia jest też kierownikiem oddziału urologi w Czerwonej Górze.To dzięki niemu oddział ten ma dobrą renomę i opinię nie tylko w naszym regionie.To on trzyma rygor i wysoki poziom usługi medycznej(gdy jest nieobecny,np.z powodu urlopu daje się to zauważyć). Personel medyczny, szczególnie pielęgniarki na bardzo wysokim poziomie wiedzy i umiejętności.

Posiada wiedzę, praktykę i umiejętności. Specjalista wysokiej klasy. W ramach opłaconej wizyty wykonuje USG. Sprawia wrażenie mało mówiącego. Na pytania zawsze odpowie krótko, ale konkretnie. Mnie wyleczył z groźnej choroby.

Dwa lata temu umieściłem wpis pochlebny. Niestety, okazało się, że dolegliwości szybko wróciły a nawet nasiliły się. Ponownie poszedłem do specjalisty, tym razem w innym mieście. Pokazałem wcześniejsze zalecenia i diagnozę. Obecny lekarz bardzo się zdziwił, że diagnoza została postawiona tylko na podstawie wywiadu. Teraz już wiem na pewno co mi dolega - pełna diagnostyka zrobiła swoje. Okazało się, że niepotrzebnie wcześniej wziąłem serię antybiotyków. Nie jest moim celem nikogo oczerniać, ale po czasie okazało się, że w moim przypadku p. doktor Gazłęzia zawiódł.

Niestety muszę napisać negatywną opinię na podstawie swojego pobytu na oddz.dr Gałęzi.Brak pełnej diagnostyki przed zabiegiem i mnóstwo komplikacji po zabiegu łącznie z sepsą.Czeka mnie teraz długotrwałe leczenie łącznie z następnymi zabiegami.Personel tez nie za uprzejmy.Nie jestem zadowolony a wręcz zniechęcony.Jeśli urologia to wszędzie ale nie Czerwona Góra.

Witam, 10 temu Pan Gałęzia uratował mi nerkę, kiedy to inny lekarz chiał mi ją wyciąć. Kilka lat później, po nawrocie choroby kolejny raz pomógł mi. Obecnie mam swietne wyniki badań. Świetny, kompetentny lekarz. Może mało mówi, ale za to robi prawie cuda! Zdecydowanie polecam!

Wizyta trwała niecałe 10 minut, USG zrobione niedbale, praktycznie się do mnie nie odzywał. Mimo posiadanych badań, i wyników z antybiogramem, skierował mnie na dokładnie takie same badania tylko oczywiście do swojego szpitala. Po odebraniu wyników miałbym pojawić się u niego ponownie na prywatnej wizycie... i znowu zapłacić 120zł. W gabinecie czułem się jak worek ziemniaków, albo jakiś intruz. Wcale się nie dziwię, że pieniądze bierze z góry, przed wizytą, bo za takie potraktowanie po wizycie nie zapłaciłbym ani grosza. Sam chciałbym za 10 minut "pracy" brać takie pieniądze.

Wysokiej klasy specjalista.Niezbyt rozmowny .Tłumacząc chorobę i metodę leczenia mówi krótko i rzeczowo. Na wszystkie zadawane pytania przez chorego odpowiada również krótko i rzeczowo co stwarza złudzenie,że jest mało komunikatywny.

Pan doktor jest specjalistą dużej klasy. Robi dokładny wywiad. Ewentualne USG przeprowadza na miejscu i jest wliczone w cenę wizyty. Do tego jest taktownym człowiekiem. Polecam.