lekarz Paweł Lisewski

Neurolog

Cudowny lekarz, świetny fachowiec, dobry, pogodny i życzliwy człowiek. Migreny to był mój kłopot, który skutecznie utrudniał funkcjonowanie. A teraz ich już nie mam, świetne uczucie, które zawdzieczam dr. Lisewskiemu. Zbadal, postawił diagnozę i jestem wolna od bólu. Dziękuję. Mówiłam, że Pan mi pomoże. POLECAM!!!!

Dr. Lisewski zawsze uśmiechnięty, uprzejmy, sympatyczny i cierpliwy lekarz. Uważnie wysłucha i zawsze ma czas dla pacjenta. Polecam wszystkim Pana Doktora. Panie Doktorze wiem, że słowo DZIĘKUJĘ to za mało, aby wyrazić wdzięczność za okazaną mi pomoc, za zainteresowanie się moimi dolegliwościami, za skierowanie mnie na badania i postawienie diagnozy. Życzę z całego serca, aby takim lekarzem Pan pozostał na zawsze. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam:) pacjentka Anna

Życzę z całego serca, aby takim lekarzem Pan pozostał na zawsze.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Pozdrawiam:) pacjentka Anna

Bardzo dobry lekarz. Ma niesamowite podejście do pacjenta, wysłucha dokładnie zbada, bardzo rzeczowy i konkretny. Wie jak pokierować chorobą i jak pomóc. Wszystkim pacjentom gorąco polecam a reszta lekarzy może brać przykład.

Bardzo dobry profesjonalny lekarz. Wielki specjalista w swojej dziedzinie. Polecam z całego serca .Dziękuję że to Pan doktor miał mnie pod opieką w szpitalu.

DOBRY SPECJALISTA .MIŁY ,UPRZEJMY,SPECJALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE. POLECAM WIZYTĘ U PANA DOKTORA LISEWSKIEGO.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bydgoszcz"?

Epoka
Aliantów
Żnin
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
Kormoranów 128/23
85-432 Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz
"Krystyna Kopa i Wspólnicy" Sp. z o. o. Centrum Zdrowia "Błonie"
Broniewskiego 9
85-316 Bydgoszcz