lekarz Paweł Lisewski

Neurolog

Leczę się u Pana Doktora na drżenie rąk. Inni lekarze zdiagnozowali u mnie chorobę Parkinsona,jednak przepisane leki nie przynosiły efektu. Zgłosiłem się do Pana Doktora, który dokładnie mnie zbadał (inaczej niż inni lekarze) i rozpoznał inną chorobę-drżenie samoistne. Po przepisanych lekach nastąpiła znaczna poprawa. Bardzo polecam

Bardzo miły lekarz, dobre podejście do pacjenta.Pomógł mi z bólem kręgosłupa i przepisał pomocne leki.W razie potrzeby zawsze udziela pomocy telefonicznej.Serdecznie pozdrawiam i polecam wizytę u takiego specjalisty.

Dr Lisewski to bardzo dobry lekarz – fachowiec i uprzejmy człowiek, o każdej porze ma czas dla pacjęta i służy swoją pomocą, nawet telefonicznie. Dzięki niemu moje problemy zdrowotne znacznie się zmniejszyły a zastosowane leki znacznie ograniczyły ataki epilepsji. Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam tego lekarza. Rafał Sz.

Bardzo dobry lekarz nie leczy schematycznie tylko podchodzi indywidualnie do pacjenta, stara sie poznac jego prywatne problemy i pomaga wyjasnic co zamierza zrobić i zastosowanie leków,sympatyczny i zawsze usmiechniety.Polecam kazdemu potrzebujacemu.Zdrowia oraz dalszej rozwijajacej sie kariery medycznej dla dobra pacjentów zyczy Wesolek

Gorąco polecam tego lekarza, zwróciłam się do niego z bólami kręgosłupa, na pierwszej wizycie wystawił mi skierowanie na rezonans i przepisał leki, które bardzo dobrze zadziałały. W bardzo sympatyczny sposób wyjaśnił na czym polega moja choroba. Jeszcze raz gorąco polecam.

Bardzo dobry fachowiec, leczyłam tatę chorującego na chorbę Parkinsona u wielu lekarzy wcześniej, ale żaden inny nie zajął się nimtak dobrze. Tata dostał takie leki, że zauważyliśmy znaczną poprawę. Dziękujemy Panie doktorze i pozdrawiamy. Bożena J.

Bardzo dobry Specjalista, pomógł mi zwalczyć bóle kręgosłupa, które od dawna mi dokuczały, przy tym miły i sympatyczny.Polecam

Polecam! Mialam problemy z kregoslupem bo spedzam duzo czasu przy biurku. Bylam u kilku neurologow i zaden nie pomogl. Doktor Lisewski przepisal odpowiednio dopasowane tabletki I omowil zalecane cwiczenia.

Przyleciałam do dr Lisewskiego aż z Holandii. Polecił mi go mój znajomy. Świetnie poradził sobie z diagnostyką i zaproponował leczenie. Polecam.

Przyleciałam do dr Lisewskiego aż z Holandii. Polecił mi go mój znajomy.
Świetnie poradził sobie z diagnostyką i zaproponował leczenie. Polecam.

Pomógł mi z padaczką, tak ustawił leczenie, że ataki są bardzo rzadkie.

Pomógł mi z padaczką, tak ustawił leczenie, że ataki są bardzo rzadkie.