Paweł Michałowicz

Rehabilitant, Fizjoterapeuta

Paweł Michałowicz w swej praktyce zajmuje się Pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi w Gdańsku i Sopocie. Podczas rehabilitacji wykorzystuje nowoczesne metody oraz swe doświadczenie. Prowadzi także rehabilitację domową.

Dzięki za miłe i wyrozumiałe podejście do pacjentki. Widać, iż jest to rehabilitant z zamiłowania i który w Trójmieście wzorowo zna się na swoim fachu.

Bardzo polecam, wytlumaczyl chorobe. Pomogla mi Jego terapia i dalsze zalecenia. Gdzie indziej jak bylem na terapi,rehabilitacji to tak nie tlumaczono. Tu rewelacja.

Z wdzięczności za okazaną troskę, chciałabym podziękować za powrót do zdrowia. Z osoby leżącej stałam się siedzącą a potem chodzącą. Dziękuję za załatwienie mi kuli. Polecam!!

Polecam!!

chcę dodać krótką opinię aby zmieścić się w dwóch zdaniach.Należy się duża Gwiazdka na Święta, bo dzięki Panu mogliśmy wszyscy usiąść razem do stołu na Wigilię i w dniach następnych.Dziękujemy.

W ramach Przychodni Dyrekcyjna Pan Paweł rehabilitował mojego męża. Jestem bardzo zadowolona z całą rodziną. Profesjonalizm i troska tego rehabilitanta pozwoliła na pionizację męża i pierwsze chodzenie. Jestem pozytywnie zaskoczona,bo na NFZ ciężko o dobrego rehabilitanta. Żona pacjenta.

Żona pacjenta.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Gdańsk"?

Marek Osinski

Fizjoterapeuta