lekarz Paweł Wojtkiewicz

Internista, Gastrolog

Pan ordynator Wojtkiewicz przyjął mojego Ojca na swój oddział jedynie po przeanalizowaniu dokumentacji i po chwili już podjął decyzję że trzeba działać natychmiast. Piszę, to bo 2 dni wcześniej zostaliśmy odesłani do domu z oddziału ratunkowego bo "nic się nie dzieje"- a tam spędziliśmy aż 14 godzin, horror!!!. Oczywiście dr Wojtkiewicz miał rację- Ojciec miał olbrzymi guz w jelicie i groziło to zatkaniem jelita. Od razu po kilku dniach został zoperowany na chirurgii i teraz czuje sie dobrze. Bardzo polecam Oddział Gastrologii w Marwoju, opieka profesjonalna, kontakt z lekarzami dobry, decyzje sa podejmowane po rozmowie z pacjentem i jego rodziną .

Wspaniały lekarz. Kolonoskopię wykonał można powiedzieć bezboleśnie. Objaśnił dokładnie przebieg badania.Kulturalny, sympatyczny, świetny lekarz. Gorąco polecam. Dziękuję Panie Doktorze. Hanna F.

Byłam badana przez tego Pana i jestem bardzo zadowolona z podejścia do chorego.Lekarz się stara jest sympatyczny zagaduje podczas badania aby nie myślęc o samym badaniu.Osobiście polecam!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Gdynia"?

Centrum Zdrowia Starmed
10 lutego 21