lekarz Piotr Brzozowski

Jestem bardzo zadowolona z leczenia zębów u Pana Doktora, lekarz idealny. Moja córka też ma do Pana Doktora duże zaufanie, co nie jest łatwo osiągnąć. Szczerze polecam.

kilka lat temu byłam u lekarza p.Piotra,,,teraz znowu się wybieram..super zdolny w tym co robi,,,nikt lepiej tego nie potrafi.....

Dr. Brzozowski robił mi proteze z jednej strony do tego uzupełnił ukruszoną '2' na metalowy sztyft ( praca iście zegarmistrzowska ) proteza majstersztyk. Wkrótce idę z drugą stroną. Jedyny minus to to że dr. Brzozowski pracuje u kogoś i zasze trzeba przyjśc z kasą. ( Jeżeli ktoś pracuje we własnym gabinecie to zawsze można się dogadać w sparawie zapłaty np po skończonym leczeniu lub jako staly pacjent mozna zostać potraktowanym ulgowo ) a w Stomadencie niestety ich to nie obchodzi. Ja chodzę tam od wielu lat kupę kasy zostawiłem ale żadbych bonusów. No ale to nie wina lekarzy tylko właścicieli. Zdecydowanie polecam dr. Brzozowskiego

Leczę się u dr Brzozowskiego od kilkunastu lat. Zawsze jestem dobrze poinformowana o możliwościach leczenia oraz wszelkich szczegółach. Nigdy nie zdarzyła się reklamacja. Bardzo dobry i kompetentny lekarz

Zdecydowanie nie polecam! Zrobił dwa i po tym oznajmił że widzi jeszce co najmniej 8 miejsc wymagających uzupełnienia czy innej interwencji. Nieco zwątpliłam bo nigdy nie miałam problemów z zębami więc poszłam na konsultację do dwóch innych stomatologów z ktrych oboje powiedzieli że nie widzą żadnych problemów ani ubytków! Dla mnie to poprostu jakaś masakra. Odradzam wizyty u tego lekarza!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wrocław"?

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Wrocław
51-502 Wrocław
Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15
Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary