lekarz Piotr Giełdon

2,2
2,1
2,6
1,9

Bardzo kompetentny lekarz, który zawsze służy pomocą i rzeczowo tłumaczy, na czym polega problem. W razie potrzeby wystawia skierowania na badania. Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana Doktora!

Lekarz z zerową wiedzą .Przepisuje na wszystko rutinoscorbin,sól fizjologicznąi herbatkę lipową.Jak ma dać raz na 10 lat skierowanie na badania to jest ciężko chory.Nie polecam!

Nie polecam pod żadnym pozorem tego lekarza i trzymanie się od niego z daleka ,lekarz dopasował źle leki mojej babci przez co umarła i nie kontynuował leczenia POZ ,w dokumentacji medycznej było o tym dokładnie napisane,że powinien je kontynuować .Pomino zgłoszeń złych odziaływań leków na organizm babci kazał tylko zmniejszyć dawkowanie bez jakiekolwiek badania czyli bezpodstawnie co doprowadziło do odwodnienia organizmu .Badania wykazały w szpitalu ze babcia doszła do siebie po udarze jak i jej noga bo mogła już chodzić co prawda z pomocą ale mogła .Mam nadzieje ze do końca życia będzie miał wyrzuty sumienia .

miałem styczność z tym lekarze w przychodni i za każdym razem był to czas stracony. Większą wiedze miała Pani w aptece. najgorsze jest to, że ten lekarz jeździ w karetce w Toruniu. W każdy serwisie widnieje jedna opinia o tym lekarzu a pozytywy wystawia albo sam albo rodzina a pogotowie daje go do ratowania życia, gdy ten człowiek z katarem sobie nie radzi.

miły i na tym koniec, o skierowanie na badanie bardzo ciężko, lubi rozdawać ulotki o zdrowiu

albo bagatelizuje problem, albo widzi go tam, gdzie go nie ma. Zdecydowanie nie polecam. Zwłaszcza badań usg u tego pana. Zafundował mi taki koszmar, zdiagnozował straszną chorobę, która okazała się ... tylko niedouczeniem pana "doktora"

Nie polecam. Pewny siebie i bezkrytyczny wobec siebie.

Nie polecam. Pewny siebie i bezkrytyczny wobec siebie.

Słaby lekarz, nie polecam. Uprzedza się do pacjentów i nie pomoże w ważnym momencie.

eh....wyprosić badania....to jak trafić 5 w totolotka! niepotrzebne przecież i koniec!

Mierzy ciśnienie i na tym koniec. Bywa uprzedzony do pacjentów.

Mierzy ciśnienie i na tym koniec. Bywa uprzedzony do pacjentów.