lek. dent. Piotr Kaniut

Pan Piotr Kaniut to najlepszy dentysta i fachowiec jakiego spotkałam. Mam dosyć zaniedbane zęby oraz poważną wadę zgryzu ale postanowiłam się przełamać. Musiałam mieć robione dwie koronki na mocno zniszczonych piątkach. W innych gabinetach słyszałam, że nic z tego, że implanty. Pan Piotr wykonał doskonałą robotę - mam odbudowane zęby przed leczeniem ortodontycznym. Jestem bardzo zadowolona i już nie mogę doczekać się leczenia ortodontycznego u Pani Kasi Starskiej, która również przyjmuje w tej klinice. Pani Kasia dała mi nadzieję, że mogę mieć "normalny" zgryz. POLECAM KAŻDEMU KTO SIĘ BOI I WSTYDZI!!!

Profesjonalna i miła obsługa. Z całą odpowiedzialnością godny polecenia. Dojeżdżam do Pana doktora ponad 100 km, gdzie w mojej okolicy jest kilka klinik stomatologicznych.

dr Kaniut jest jak najbardziej godnym polecenia stomatologiem. Zawsze uprzejmie wyjaśni problem, wizyty odbywają się zgodnie z umówioną godziną.

Polecam, zawsze miło i profesjonalnie. Chodzę do niego od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam. Godny polecenia.

Kilka lat temu zrobił mi piękne porcelanowe koronki. Robota doskonała! Na przeglądach zębów zawsze pytają gdzie robione.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Mszczonów"?

Filia nr 3 DENTIKA Przychodnia Stomatologiczna Bogusława Malec
Obrońców Getta 12

Lecznica Stomatologiczna Gocław
Fieldorfa 5
Obarowska 21 lok. 29
Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Dental - Art. N.Z.O.Z " Ortodoncja"
Szkolna 2 C

Dentmark