Stomatolog Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki Stomatolog lek. stom. Sylwia Fudalej

lek. stom. Sylwia Fudalej

Dental - Art. N.Z.O.Z " Ortodoncja"
Szkolna 2 C
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pani Doktor to cudowna osoba, która ma wiele cierpliwości. Super podejście do pacjenta. Co prawda u mnie należało wykonać tylko leczenie kanałowe, ale obyło się bez bólu i strachu. Jednak wizyty u dentysty nie muszą być "straszne" :) Ważne, aby wybrać specjalistę, który ma "do tego rękę" jak Doktor Sylwia Fudalej. Polecam!
Opinia dodana przez: Paula

lek. dent. Piotr Kaniut

stomatologia-kaniut Grodzisk
Parkowa 7
Grodzisk Mazowiecki

Do Pana Piotra chodzę z synem dzisiaj pierwszy raz to ja usiadłam na fotelu, zostałam przyjęta z bardzo ostrym zapaleniem okostnej, ból byl od kilku dni nie do zniesienia, dzięki Pani Piotrowi pokonałam strach,który miałam w sobie z dzieciństwa, wszystko doktor mi opowiedział, co będzie robił, jakie leczenie będzie zastosowane, pełen profesjonalizm,jestem bardzo zadowolona,znalazłam stomatologa do którego bez wahania będę chodzić, mój 7 letni syn też chętnie chodzi na wizyty ...
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Maja Łaski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Filia nr 3 DENTIKA Przychodnia Stomatologiczna Bogusława Malec
Obrońców Getta 12
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Jeden z n8e wielu dentystów do których poszłam więcej niż 2 razy. Pani Maja jest bardzo cierpliwa, ma podejście do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy.Polecam zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Tyle lat szukałam takiego stomatologa jak Ona.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Marek Drożdżyński

Dentmark
Teligi 5/29
Grodzisk Mazowiecki

Zawsze bałam się dentystów jak ognia, ale odkąd na wizyty chodzę do Pana Doktora, nie mam się czego bać. Jest to człowiek bardzo kompetentny, z ogromem wiedzy, którą łączy z niewzruszonym spokojem i humorem. U Pana Doktora można odetchnąć, zaufać i miło pogawędzić. Z całego serca polecam, człowiek uczciwy i wie co robi. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr Aleksandra Samborska

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lekarz na piątkę, co ja mówię - dziesiątkę!!! Lepiej nie nie mogłam trafić: spokój, przemiła atmosfera, pełne życzliwości i profesjonalizmu podejście do ledwie zipiącej z bólu i przerażenia pacjentki. Cieszę się, że są jeszcze w naszym kraju tacy lekarze i to w nieodpłatnej słuzbie zdrowia.

lek. dent. Bartosz Ciskowski

Okólna 2 N/2
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Jest chyba jednym z najlepszych stomatologów, u których kiedykolwiek byłam. Każda wizyta - to obsługa na najwyższym poziomie i co ważne, skutecznie wykonane zabiegi: bez bólu, wszystko szybko i profesjonalnie. Polecam jak najbardziej!
Opinia dodana przez: Larysa

lek. dent. Renata Rosiak-Jankowska

3 Maja 21G
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Jestem pod wrażeniem ilości sprzętu a zwłaszcza mikroskopu, który uratował mi życie :) a po celowanym znieczuleniu Pani Dr mogła ze mną robić wszystko :)
Opinia dodana przez: Tomasz

dr Beata Fudalej

Grodzisk Mazowiecki

O tym lekarzu Mówi się niewiele, bo tego nie lubi, ale gdyby polecić tego lekarza na jedną wizytę to okaże się że nie ma lepszej dentystki w mieście troskliwa serdeczna..to lekarz orkiestra...co leczy uśmiechy koncertowo... uważna, miła, zamyślona, i myślami często nieobecna, i lepiej o nic nie pytać, żeby się nie narazić... milczenie i brak zrozumienia jest w relacji dentysta pacjent chyba największą torturą, dlatego lepiej tutaj milczeć w skupieniu
Opinia dodana przez: Ireneusz

lek. dent. Dorota Karska

Rusałki 7/1
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Wyjątkowa lekarka. Wspaniała pod każdym względem. Delikatna i skuteczna. Bardzo uprzejma i pomocna. W trudnych sytuacjach nie zostawi pacjenta bez pomocy.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Małgorzata Mlosek

Stomatolog, Ortodonta

Prywatny Gabinet Lekarski
Żwirki i Wigury 1d
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Wspaniała ortodontka. Świetne podejście do pacjenta. Przy każdej wizycie czułam się jakbym rozmawiała z najlepszą koleżanką, a nie obca osobą.
Jednocześnie pełen profesjonalizm. Zęby szybko się wyprostowały i nosiłam aparat dużo krócej niż było to zakładane.
Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Magdalena