Stomatolog Grodzisk Mazowiecki

Armii Krajowej 1i

Dentmark
Teligi 5/29
Grodzisk Mazowiecki

Doskonały Stomatolog, Wspaniały Człowiek, ponad 20 lat korzystam z usług. Będąc dzieckiem przeraźliwie bałam się dentysty, potrafił ok 30 minut przekonywać mnie żebym pokazała mu zęby, nie spotkałam się z tak cierpliwym Człowiekiem, pełen spokoju, opanowania...coś niebywałego. Teraz jak mi ktoś mówi, że zawsze bierze znieczulenie przy robieniu zębów to kiwam głową ze zdziwieniem...jak to ? po co ?

Opinia dodana przez: Paulina

3 Maja 21G
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Jestem pod wrażeniem ilości sprzętu a zwłaszcza mikroskopu, który uratował mi życie :) a po celowanym znieczuleniu Pani Dr mogła ze mną robić wszystko :)

Opinia dodana przez: Tomasz

Filia nr 3 DENTIKA Przychodnia Stomatologiczna Bogusława Malec
Obrońców Getta 12
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lekarz o rzadko spotykanym zaangażowaniu, znakomita specjalistka, niezwykle dokładna i sumienna. Zawsze omawia z pacjentem sytuację, podaje zalecenia przy szerokim omówieniu problemu, kieruje do innych specjalistów. Leczy w Grodzisku Maz. i Pruszkowie.

Grodzisk Mazowiecki

gorąco polecam! Pani doktor jest bardzo miłą, ciepłą i ambitną osobą. wzbudza zaufanie i jest zdacydowanie jednym z najlepszych stomatologów u jakich byłam.leczy zęby całej mojej rodzinie, a szczególnie pochlebnie wyrażają sie o niej dzieci-pani doktor ma do nich doskonale podejście ." Naprawiła"mi ząb, który został uszkodzony przez innego stomatologa. I to jeszcze z rozsądną cenę! wszystko robi szybko, zgrabnie i dokładnie, a na dodatek potrafi wytłumaczyć pacjentowi w czym problem. Jest punktualna i utrzymuje wokół siebie porządek. Zabieg jest wykonywany praktycznie bezboleśnie. Jeszce raz polecam!

Stomatolog Grodzisk Mazowiecki lek. stom. Sylwia Fudalej

Dental - Art. N.Z.O.Z " Ortodoncja"
Szkolna 2 C
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Leczenie u pani doktor to sama przyjemność :) Swoim pozytywnym podejściem wzbudziła we mnie zaufanie i tak już to trwa od kilku lat ;) Bardzo gorąco polecam panią Sylwię.

Opinia dodana przez: Ewa

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Przyłączam się do pozytywnych opinii na temat Pani Doktor. Wie jak sparwić by pacjent czuł się komfortowo w trakcie leczenia i po jego zakończeniu.

stomatologia-kaniut Grodzisk
Parkowa 7
Grodzisk Mazowiecki

Pan Piotr Kaniut to najlepszy dentysta i fachowiec jakiego spotkałam. Mam dosyć zaniedbane zęby oraz poważną wadę zgryzu ale postanowiłam się przełamać. Musiałam mieć robione dwie koronki na mocno zniszczonych piątkach. W innych gabinetach słyszałam, że nic z tego, że implanty. Pan Piotr wykonał doskonałą robotę - mam odbudowane zęby przed leczeniem ortodontycznym. Jestem bardzo zadowolona i już nie mogę doczekać się leczenia ortodontycznego u Pani Kasi Starskiej, która również przyjmuje w tej klinice. Pani Kasia dała mi nadzieję, że mogę mieć "normalny" zgryz. POLECAM KAŻDEMU KTO SIĘ BOI I WSTYDZI!!!

Opinia dodana przez: PAULA

Prywatny Gabinet Lekarski
Bairda 32 a
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lekarz godny zaufania i polecenia innym. Dyspozycyjny zdyscyplinowany zawsze o umowionym czasie przyjmujacy pacjenta. Posiada umiejetnosci wlasciwego podejscia do dzieci. Dbajacy o dobre imie gabinetu.

lek. dent. Maja Łaski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Filia nr 3 DENTIKA Przychodnia Stomatologiczna Bogusława Malec
Obrońców Getta 12
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Jeden z n8e wielu dentystów do których poszłam więcej niż 2 razy. Pani Maja jest bardzo cierpliwa, ma podejście do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy.Polecam zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Tyle lat szukałam takiego stomatologa jak Ona.

Opinia dodana przez: Agnieszka